Skocz do zawartości
FIGA1

Jakie są Wasze opinie o sklepie HEMM.pl ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie myśle proste pytanie.Jakie są Wasze drodzy forumowicze doświadczenia/opinie na temat sklepu HiEndMultiMedia (HEMM.pl) z Chotomowa???

Pytam gdyż zastanawiam się nad zakupem w tym właśnie sklepie Dreamboxa 8000HD ze wszystkimi opcjami (2xgłowica DVB-S2,nagrywarka DVD,Dysk 1TB),cena całości to 5310zł jest to dla mne barddzo wysoka kwota, dlatego źle by było dokonać nietrafionego zakupu.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

P.S. Gdzie jeszcze w PL można kupić dreamboxa 8000HD poza Hollexem,Vipsatem,Satwellem???

ewentualnie gdzie można kupić same glowice DVB-S2 do tego modelu i jak to wygląda z ich instalacją???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu kupilem u nich Kathreina za 1200 zl. Nie mialem z nimi zadnego problemu, przesylke dostalem po 3 dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ważnym kryterium przy zakupach przez internet jest nie tylko szybkość dostarczenia towaru, ale także reakcja sprzedawcy w przypadku problemów jakie mogą wystąpić (np z prawidłowym działaniem sprzętu). Niestety bardzo wielu stosuje zasadę "sprzedaj i zapomnij"- to pseudo sprzedawcy.

Jeśli chodzi o sklep Hemm to zdecydowanie mogę go polecić. Zakupiłem w nim dekoder, splitter i jeszcze parę drobiazgów. Splitter nie działał prawidłowo, sprzedawca bez żadnego problemu wymienił go na inny (tańszy), był bardzo pomocny. Tak więc, kupuj, chłopak prowadzący tę firmę jest bardzo uczciwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem u nich kathrein ufs-910 - OK, dm800 - coś się wieszał - zero problemów i bez problemowa wymiana na inny model. Polecam ten sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...