Skocz do zawartości
kinia117

jaki lcd sony

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie nad zakupem tv. Pokoj z kuchnia 32m2. Tv bywa ogladany pod katem. Bedac w kuchni zerkam w ekran czytalam ze tu rzutuje na czern. Odleglosc 2-do 3,5m. Myslalam o 37, 40calach ktory lepiej. Pokoj naswietlony jest tylko do poludnia okna wschodnie na calej scianie na przeciwko tv.

Tv z kablowki i canal + z cyfry. Telewizja ogladana glownie rozrywkowo, zadnych gier. Czesto podlaczam komputer ogladajac filmy. Nie mam odtwarzacza dvd. I tu sie nasuwa pytanie czy lepiej kupic dvd gdzie jest mozliwosc podlaczania usb? czy tv z mozliwoscia podlaczania usb z filmami. W sony sa chyba jakies ograniczenia i ot filmy z internetu nie pojda czy dobrze rozumiem? Jakie filmy moge ogladac korzystajac tylko z lacza usb i pen driva?

Czy jezeli to byloby priorytetem wygrywa jakas inna marka tv. Gora ile chcialam wydac to 3000zl. Dzis widzialam 40w5500 za 3190 do zaakceptowania, albo 40s5600. Wiem ze tu nie ma tego usb do filmow. Ale przyznam ze dla mnie laika i niezbyt wymagajacego kowalskiego roznica w obrazie zadna. Zamierzam w kablowce nabyc kilka programow w hd. Czy przy wielkosci tv 37 lub40'' 50 czy 100hz jest widoczne? W Sony podoba mi sie design i sprawdzona marka. Ktory model polecacie. Glowne wyznaczniki wielkosc najlepiej dopasowana do pokoju, cena w miare najnizsza ale tez idaca z atymdobra jakosc, nie skneruje ale nie jestem gadzeciarzem kupuje tv do ogladania tvn24 glownie i filmow wieczorami. No i wlasnie filmow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę żeby zabrzmiało to monotonnie, ale nic na to nie poradzę, jeśli chcesz kupić telewizor na dłuższy czas to zdecydowanie w5500, możliwości znacznie większe, obraz ładniejszy, poziom czerni lepszy... 100hz widać zwłaszcza jak przymierzasz się do lepszego sygnału (widać poprawę płynności). W kwestii usb niestety jest jak jest tzn. mało obsługiwanych formatów, ale z drugiej strony kupienie wszechstronnego odtwarzacza to dzisiaj nie jest droga sprawa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie a jaka to kwota jezeli chodzi o odtwarzacz do obslugiwania roznych plikow z filmami prosto z usb bez koniecznosci zgrywania na plytke. Czy mozecie podac jakies przykladowe modele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...