Skocz do zawartości
cupra

Awaryjnosc Octo czy multiswitch, dylemat 3-5 TV

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i panowie, mam mętlik w głowie przygotowuje sie do instalacji dla 3 TV(dekoderów) do max 5 odbiorników,

planowałem kupić konwerter OCTO ale dziś powiedziano mi ze jakieś 20% z nich przezywa bezawaryjnie swój gwarancyjny czas, pracy

no i sa jakieś kłopoty z polaryzacja i inne cuda o których nie mam zielonego pojęcia

Zaproponowano mi multiswich, konwenter QUATTRO i obiecano ze wszytsko bedzie dzialac stabilnie

nawet zaczyna mi sie to podobać bo można podpiąć antenę naziemna, tyle ze:

Wszystko ma pracować w Canal+, Spliter Clone+

Dekoder HD z Cyfry i Ferguson Ariva 100

W ktora strone pojsc, koszta sa prawie zbliżone, ale zależny mi na bezawaryjności, aby dekodery sie nie gryzly i chodziło to bezproblemowo

Czy OCTO sa rzeczywiście az tak awaryjne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do OCTO to sie nie wypowiadam, bo nie znam tej marki, ale jesli chodzi o multiswitcha to jak najbardziej polecam, sam mam takowy w domu i to az na 16 urzadzen ( do trzech pokoi mam pociagniete po dwie zyly, zeby PVR'y z dwoma glowicami chodzily bez problemu ). Na wejsciu wpuszcasz takze naziemna plus radio i we wszystkich pokojach ogladasz co chcesz, nie ma zadnych konfliktow urzadzen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podepnę się do tematu. Od jakiegoś czasu myślę o rozbudowie swojej instalacji antenowej o kolejne gniazdka w pokojach. Znalazłem coś takiego http://www.dipol.com.pl/multiswitch_signal...z_RW6944808.htm. Cena bardzo atrakcyjna. Martwi mnie tylko brak współpracy z niektórymi Fergusonami. Aktualnie mam w instalacji rekordera turbo, białego oraz TNK na Technisat niedługo bedzie jeszcze jeden tuner ale nie wiem jaki. Proszę o wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

to ja tez w to wejdę a mianowicie w moim przypadku wygląda to tak antena z monoblock twin 2 anteny na dvb-t, i teraz jak to wszystko polaczyc i czym zeby ewentualnie leciało do tv/tunera jednym lub 2 kablami a do tego urzadzenie bedace blizej anten dodatkowo wzmacniało w jakims stopniu sygnał.:)

Edytowane przez bociek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...