Skocz do zawartości
dobrarada

TUNER FERGUSON ARIVA 200 HD

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to dobry wybor do podzialu cyfry + ?

B.duża ilość sprzedaży na allegro i tak się zastanawiam czy ten czy dolożyć do fergusona ale COMBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to dobry wybor do podzialu cyfry + ?

B.duża ilość sprzedaży na allegro i tak się zastanawiam czy ten czy dolożyć do fergusona ale COMBO.

Lata cyfra bez problemu - polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiam się nad kupnem w/w tunera. Czy może korzystniej kupić starszy 8800HD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam zastanawiam się nad kupnem w/w tunera. Czy może korzystniej kupić starszy 8800HD ?

Powiem tak ja co prawda mam, obecnie dwa tunery Philips 6201 i nic się takiego niedzieje ( czasami tracą programy ) ale kolega też ma Philips 6201 i już trzeci wymienił( ja nie mogę choćbym chciał bo to moje).

Teraz wlaśnie nabył tego fergusona 200HD-mówi ,że szok coś fajnego,nawet obraz jakby lepszy,żadnych zwiech ( głupich sygnałów).

Dlatego ja go też jednak kupie a co do tego ferg.8800 pewnie też dobry ale nigdy stary bo stare jest dobre ale wino.

Edytowane przez dobrarada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. bo generalnie dopiero przymierzam się do zakupu abonamentu w Cyfrze. Chciałem wziąć na 13 miesięcy no i tuner od nich za 10zl/miech - z tego co się orientuję właśnie tego philipsa. Ale skoro traci sygnał na spliterze to może lepiej wziąć zupełnie bez dekoderów od cyfry i kupić dwie Arivy 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. bo generalnie dopiero przymierzam się do zakupu abonamentu w Cyfrze. Chciałem wziąć na 13 miesięcy no i tuner od nich za 10zl/miech - z tego co się orientuję właśnie tego philipsa. Ale skoro traci sygnał na spliterze to może lepiej wziąć zupełnie bez dekoderów od cyfry i kupić dwie Arivy 200.

Dzisiaj byłem w salonie i mają dużo nowych tunerów ale do HD maly wybór.Już tych Philips 6201 nie mają na sprzedaż tylko na dzierżawe ( za oplatą ).

Oczywiście bardzo polecają zakup Fergusona Ariva 200-ale oni go mają po kosmicznej cenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wam się sprawuje ten Ariva 200?? Różne opinie znalazłem na jego temat i trochę się zagubiłem w wyborze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak Wam się sprawuje ten tuner Fergussona ze splitterami ? Nie ma zwiechów, zaników sygnału ? Mam Fergusona starszy model FX 7600 i czasmi wyskakuje komunikat - kanał kodowany, albo zanik sygnału. Pomaga przełączenie na inny kanał i powrót albo wyłącznie i włączenie tunera jeszcze raz ? Splitter mam około roku czasu, z kartami turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, osobiście polecam ten tuner. Nie ma żadnych problemów ze splitterami, które testowałem, świetnie współpracuje zarówno z normalną chipówką Cyfry, jak i kartą od Multirooma. Jedyne, z czym miałem problem, to moduł Cyfrowego, ale poszukałem troszkę po necie, i wykonując wiele operacji, jakoś udało się go odpalić - nie wiem wreszcie jak. Także polecam do Cyfry+ (działa z Multiroomem od nich, jak i splitterami), TNK, a także do Polsatu, jak ktoś ma ochotę na zabawę z modułem od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, osobiście polecam ten tuner. Nie ma żadnych problemów ze splitterami, które testowałem, świetnie współpracuje zarówno z normalną chipówką Cyfry, jak i kartą od Multirooma. Jedyne, z czym miałem problem, to moduł Cyfrowego, ale poszukałem troszkę po necie, i wykonując wiele operacji, jakoś udało się go odpalić - nie wiem wreszcie jak. Także polecam do Cyfry+ (działa z Multiroomem od nich, jak i splitterami), TNK, a także do Polsatu, jak ktoś ma ochotę na zabawę z modułem od nich.

Witam,

co to dokładnie znaczy "zabawę z modułem do Polsatu" ?

Nie działa od razu ?

Co trzeba dokładnie kombinować ?

Chciałem właśnie kupić Ariva 200 do Polsatu i teraz się wacham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

co to dokładnie znaczy "zabawę z modułem do Polsatu" ?

Nie działa od razu ?

Co trzeba dokładnie kombinować ?

Chciałem właśnie kupić Ariva 200 do Polsatu i teraz się wacham.

Mam ten tuner modułem CAM Polsatu i śmiga bez problemu. Kupujesz moduł z kartą, wkładasz w gniazdo CI w tunerze i tyle. Czasami trochę długo (3-5 sekund) kanały przełącza, mnie to akurat nie przeszkadza.

edit: oops - przeniosłem się w czasie chyba ;-)

Edytowane przez guess

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...