Skocz do zawartości
kili

poszukuje tv z dzialajacym poprawnie 200hz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w temacie szukam jakiegos tv 200hz, myslalem w pierwszej kolejnosci nad lg 32sl8000 jednak wystepuja w nim artefakty przy tej czestotliwosci...

i tu moje pytanie czy istnieje jakis tv z funkcja 200hz gdzie nie ma artefaktow... szukam czegos 32'' do 2500zl max. 3000zl.

prosze o pomoc, linki z testami rowniez mile widziane...

jesli chodzi o moj sygnal to n lub cyfra, hd z pc a dodatkowo 1080p z xbox'a, gdzie wlasnie obraz zmienia sie czasem dosc szybko w zwiazku z czym fajnie jakby 200hz rzeczywiscie dzialalo bez artefaktow...

recenzja do sl8000 znajduje sie tu:

http://www.jakitelewizor.pl/lg_42sl8000_%C...wy,1259619483,1

to na jej podstawie pisze o artfaktach...

i stad moje podstawowe pytanie czy ten system 200hz gdziekolwiek juz w pelni dziala?

EDIT: jak doczytalem nie jest to typowy system 200hz tylko symulacja przez jakies podswietlanie

a jezeli nie jest to dopracowane jeszcze i zeby sie pozbyc brzydkich efektow na matrycy trzeba ustawic ten system na medium to czy sens brac tv 200hz? w jakis czestotliwosci to wtedy pracuje przy ustawieniu medium? bo zeby byl sens to musi to byc choc troche wiecej niz 100hz... 150?

jesli nie skupiac sie na czestotliwosci to zastanawialem sie nad zrezygnowaniem z 200hz na rzecz dzialajacej 100hz z podswietlenia LED i tu mam na mysli sharpa LC-32LE600EV

EDIT: tu doczytalem ze podany model nie jest 100hz

prosze o wypowiedzi

EDIT:

wiec pozostalo mi juz tylko jedno pytaniee:

jaki jest najlepszy tv (pod wzgledem efektu plynnosci 100hz) w 32'' lub 37'' ? wciaz do 2k5 pln

Edytowane przez kili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...