Skocz do zawartości
blady99

Problem przy przełaczaniu TV/Projektor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie to słąbo działa Dvix 6500 jezeli podmeini mu sie kable i zamast TV to na projketor sie zarzuci.. bardzo sie gubi, trzeba wszytsko mu od nowa ustawiać, TV Full HD, projektor HD ready.. wiec nawet jak ustawie mu na 720p to co z tego jak na projktrorze bajka 1080p nie chce sie wpasowac w ekran i jest na maksa powiekszona.. z reszta filmow w miare ok. Soft mam nowy, czyli 1.5.16. Uciązliwe będzie za każdym razem zmiana ustawień w Setup.. jest na to jakaś rada.. jak ustawić Dvico zeby bajka w 1080p która na TV smiga super, ruszyła też na projektorze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec nawet jak ustawie mu na 720p to co z tego jak na projktrorze bajka 1080p nie chce sie wpasowac w ekran i jest na maksa powiekszona
musisz ustatwic w projektorze pixel na pixel o ile ma taka funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam projektorów wiec nie wiem, musisz poszukac w instrukcji obsługi.

Poza tym w tvix'ie musisz na sztywno ustawic rozdzielczość 720p.

I jeszcze jedno, jak masz to podłączone? analogowo czy cyfrowo?

Edytowane przez Slawko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie znam projektorów wiec nie wiem, musisz poszukac w instrukcji obsługi.

Poza tym w tvix'ie musisz na sztywno ustawic rozdzielczość 720p.

I jeszcze jedno, jak masz to podłączone? analogowo czy cyfrowo?

Po HDMI. Zaczyna chodzis dobrze jak podlacze i nacisne TV out na pilocie- wtedy wyskakuje jakies dziwne menue z rozdzielczoscia i chyba szybkoscia klatek do wyboru.. nie widze tego dobrze bo obraz jest mocno rozciagniety a po zmianach juz jest ok, ale do tego menue wejsc nie moge juz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podlaczam na zmiane: Panasonic 42" plasma HD ready, monitor 24" gateway full hd, projector Benq600

tvix ustawiony na 1080p i wszedzie chula tak samo dobrze, tylko dzwiek musze przestawiac bo pod projektor i tv wychodze optykiem a pod monitor idzie po hdmi

a obraz caly czas mam dobry, moze twoj projektor ma problemy z przyswajaniem sygnalu 1080p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja podlaczam na zmiane: Panasonic 42" plasma HD ready, monitor 24" gateway full hd, projector Benq600

tvix ustawiony na 1080p i wszedzie chula tak samo dobrze, tylko dzwiek musze przestawiac bo pod projektor i tv wychodze optykiem a pod monitor idzie po hdmi

a obraz caly czas mam dobry, moze twoj projektor ma problemy z przyswajaniem sygnalu 1080p?

ja mam go ustawionego na 720.. tv mam full hd ale projektor hd ready.. dlatego na 720 mam go ustaawionego i sie cos sypie.. moze jak wyminie na full hfd bedzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...