Skocz do zawartości
mobor

HORN /dystrybutor Denona/ leci sobie w kulki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zapisany na tzw liście mailingowej firmy Horn a wiec otrzymuję na bieżąco informacje o wszelkich promocjach firmy.

Nie dawno otrzymałem eleganckiego maila na którym widać flagowy amplituner Denona oraz...odtwarzacz BluRay Denon 2010

Treść maila głosi że w dniach od 27-XI do 27-XII w Poznaniu, w Starym Browarze można kupić "komponenty do kina domowego" z rabatami do 30%

Tymczasem dzwonię i dowiaduję się że cena na odtwarzacz widniejący w tresci maila wynosi sugerowane 3195zł - czyli BEZ ZMIAN

Ciekawe co na to UOKiK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mobor ja mialem inna sytuacje przy zakupie kuro od dilera pioneera w salonie audio roznego sprzetu hifi audio ktory jest rowniez dilerem pionka na terenie wlpk

ale zagmatwalem:) , wedlug glownego dystrybutora przy zakupie kuro 5090 nalezal mi sie bluray 51fd :( dowiedzialem sie po fakcie po zakupie a i odtwarzacza nei dostalem jak zadzwonilem do sklepu to stiwierdzili ze juz po promocji itd itp poprostu sie wykrecili i tak zostalem bez 51fd z samym kuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym walczył. Normalnie cie orżnęli - to tak jakby ci tego 51 zwinęli

Telefonuj, walcz, zgłaszaj - 1700 piechotą nie biega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem glupi bo nie walczylem minelo juz pare miesiecy takze sprawa nieaktualna nawet nie pluje sobie w brode poprostu to mnie nauczylo ostroznosci na przyszlosc !

przeboleje ,przy zakupie kuro byla tak duza fascynacja ze kazdy inny temat schodzil na bok

ale nastepnym razem nie podaruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym walczył. Normalnie cie orżnęli - to tak jakby ci tego 51 zwinęli

Telefonuj, walcz, zgłaszaj - 1700 piechotą nie biega

A później się dziwić, że sklepy wystawiają sprzęt na allegro w dużo niższej cenie niż w sklepie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...