Skocz do zawartości
k@li111

Jaką Plazmę do około 3,5tyś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

I na mnie przyszła kolej, do świąt lub najpóźniej do olimpiady zimowej chcę kupić "płaski" TV. Po przeczytaniu podobnych tematów zdecydowałem się na plazmę, musi mieć 50", full HD i mieścić się do około 3,5 tyś zł (+200 jak żona będzie miała dobry humor...)

W tym przedziale cenowym co podałem to praktycznie mieszczą się tylko:

-Samsung 50B550 (551)

-LG 50PS3000

-Panasonic, ale niestety 46" trochę mało..

Podłączę to pod:

-NBoxa rekordera

-kablówka analogowa (tylko dla Polsatu i to niektóre programy)

-filmy oglądam TYLKO z komputera MediaCenter (Mediaportal i(lub) XBMC), dlatego też bardzo zależy mi na bezbłędnej współpracy TV z komputerem. Gdzieś czytałem, że niektóre TV mogą wyświetlać obraz z częstotliwością do 72Hz i że dobrze do likwiduje migotanie i(lub) judder?

Odległość do TV 2,5-3m

Musi mieć tuner mpeg4

Który TV wybrać? Najbardziej przypadł mi do gustu Samsung, bo np. ma 4 x HDMI (może się to w przyszłości przydać), Panasonic tylko 2 a LG 3, ale najważniejsza jest jakość obrazu.

Który z w/w polecali byście, a może jakiś inny?

Edytowane przez k@li111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samsung ps50 b650 doplac niecale 450 zł w końcu to telewizor na kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w czym 50B650 jest lepszy od w/w, funkcje internetowe czy DLNA nie za bardzo mnie interesują, będę miał pod TV komputer z MediaCenter. Czy różnica w jakości obrazu jest zauważalna?

I cena, niestety w grę wchodzą sklepy z 0%, czyli wiadomo jakie :), a w nich różnica w cenie jest niestety troszkę większa. Żona, siła wyższa....

Edytowane przez k@li111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz czym odtwarzac mkv to nie ma sensu dokladac matryca jest troche lepsza w 650

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MKV będę odtwarzał na kompie z pł. główną ASUS M3N78-EM, zintegrowana grafika GF8300 z wyjściem HDMI która ma wsparcie dla CUDA (MediaPortal) i VDPAU (XBMC). Dlatego zależy mi na b. dobrej współpracy TV z komputerem!

Czy ktoś przetestował podobne konfiguracje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...