Skocz do zawartości
soundowner

telewizor dla rodziców

Rekomendowane odpowiedzi

Mama pytanie jaki byłby odpowiedni tv lcd dla rodziców?

Sygnał z cyfrowej Vectry raczej SD choć może w przyszłości i HD, DVD.

Odległość od TV to jakieś 2,5-3m.

Kwota przeznaczona na zakup od 2000 do 2500.

Zastanawiam się nad lg 37lh3000 / 42lh3000 lub 37lf2510 / 42lf2510.

Proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG będzie ok, moim kupiłem tak samo tylko plasmę. Optimum to 42".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A ja uwazam ze nie ma znaczenia czy kupisz taka marke czy taka - zastanow sie nad 2 rzeczami

1. prostota obsługi - chodzi o menu - czyli jak ustawiac, przełaczac szukac i zapamietywac programy - sa firmy ktore maja takie menu ze trza studia skonczyc aby co kolwiek utawic np sleep time !!!!!!!!

2. długosc gwarancji !!!!! - wiesz jak to z naszymi rodzicami bywa co czasami mysla starszymi kategoriami..... sa firmy ktore daja 5 lat - warto to przemyslec

a reszta ? hm ...mysle ze jest bez znaczenie bo tv w przedziale cenowym jaki wymieniłes to raczej to samo i tylko inny znaczek!

pozdro

Max5810

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Właśnie proste menu to trzeba będzie jeszcze sprawdzić, ja tam na menu nie zwracam uwagi ale dla rodziców prostota obsługi będzie miała znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kupic prezent dla rodziców to plazma jest jak najbardziej super pomysłem. Oboje będą zadowoleni z takiego telewizora, bo tato będzie mógł oglądać swoje ulubione programy, czy mecze, a mama też będzie świetnie się bawić przed dużym telewizorem podczas oglądania swoich ulubionych seriali:) Nie ma nic lepszego niż pooglądać coś co się lubi na dobrej plazmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale tutaj bałbym się o powidoki. Pod tym względem LCD będzie dużo bezpieczniejszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...