Skocz do zawartości
kufcio

C200 dostępny od ręki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajmy jak ktoś jest w pilnej potrzebie to wiadomo ze musi dopłacić. W c4i jest po 1599zł. Ale dają fv.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

czy ktoświdział tych naciągaczy? :)

PIXMANIA

Nie ładnie tak pisać o innych. Mamy wolny rynek. Nikt przecież bez marży Ci nic nie sprzeda. Wiele osób chce mieć gwarancję PL i nie ma zamiaru bawić się z UC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janek zauwaz ze to z uśmiechem na twarzy.

Ja czekam az bedzie w polskich sklepach z polska gwarancja. Mam znajomego w USA moglbym to inaczej zalatwic bez cła i Vat ale jak pomysle o gwarancji.... raz mialem przygode z elektronika z USA dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
janek zauwaz ze to z uśmiechem na twarzy.

Ja czekam az bedzie w polskich sklepach z polska gwarancja. Mam znajomego w USA moglbym to inaczej zalatwic bez cła i Vat ale jak pomysle o gwarancji.... raz mialem przygode z elektronika z USA dziekuje.

No ale właśnie jet w pl z polską gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dzis w humanmedia dostepny (na raize bez ograniczen i 2letnia gwara w PL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łe? "Towar w trakcie dostawy. Planowany termin rozpoczęcia wydań i wysyłek: 7.12.2009. ". :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze Human Media czytaja to forum dlatego chce w tym miejscu podziekowac za profesjonalne podejscie do klienta. Wczoraj dowiedzialem sie ze fizycznie maja C200, kliknolem na stronie, wplacilem na konto pieniadze i o 18stej w piątek chlopaki wysłali przesyłkę a na mail dostalem link to strony kurierskiej. Dzis rano okazalo sie ze paczka jest w centrali 40km odemnie wiec podjechalemi ciesze sie swoim C200 :)

Nie mineło 24h od czasu kiedy kliknolem na stronie do czasu kiedy mialem go w reku.

PROFESKA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...