Skocz do zawartości
twtom

uchwyt zmotoryzowany SAMSUNG WMN5290A (WMN5090)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio nabyłem wieszak zmotoryzowany do mojego samsunga na allegro, ale niestety 40B6000 nie ma złącza ex-link i wieszak zwyczajnie nie działał;)

Myślę, że takich osób jest więcej dlatego moge zdobyć sterowniki do uchwytu, które działają ze standardowymi pilotami od TV samsunga, na dzień dzisiejszy sprawdzone są modele pilotów, z którymi działa na 100%:

BN59-00702A

BN59-00861A

BN59-00862A

BN59-00936A

BN59-00937A

BN59-00938A

BN59-00940A

BN59-00942A

jednak sterownik powinien działać z całą serią pilotów BN59.

Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji jak ja i chciałby mieć działający uchwyt to zapraszam na pw po szczegóły :)

dodam, że sterownik mam ja i kilku znajomych od kilku tygodni i sprawuje sie wyśmienicie;)

Pozdrawiam

Edytowane przez twtom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa z tym wieszakiem kupiłem ten wieszak na allegro a sterownik do niego od kolesia z konkurencyjnego forum działa super i to z TV marki LG50PQ6000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

ostatnio nabyłem wieszak zmotoryzowany do mojego samsunga na allegro, ale niestety 40B6000 nie ma złącza ex-link i wieszak zwyczajnie nie działał:)

Czy B7000 posiada opcję sterowania takim wieszadłem ? A jeżeli tak to gdzie to się znajduje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy B7000 posiada opcję sterowania takim wieszadłem ? A jeżeli tak to gdzie to się znajduje ?

Seria B niestety nie obsługuje sterowania tym uchwytem, pozostaje tylko dodatkowy sterownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, sterownik od kolegi jest świetny:)

teraz mam wieszak sterowany z orginalnego pilota za grosze :)

Jest nawet pamięć położeń uchwytu :P

Miło wiedzieć, że jest ktoś kto potrafi ułatwić życie :)

Polecam sterownik kolegi twtom, działa rewelacyjnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nieba mi spadłeś, dobry człowieku. jestem czerstwy z tych tv nowinek technicznych. kupiłem ww. wieszadło na allegro i .... patrzam w instrukcję tv a tam nic o sterowaniu wieszakiem. myslę sobie, co jaki program jest do tego potrzebny i chiba miałem rację.

wdzięczny będę jeśli pchniesz mi ten sterownik na maila muzz@interia.eu albo jakiego linka do niego.

no i jakiś drobny instruktaż jak ten sterownik zainstalować :) mam BN59-00939A więc chyba będzie pasował.

jestem zupełny dyletant w tych sprawach, bo osobiście oglądam tv sporadycznie ale chciałem zrobić radoche rodzince i kupiłem jakieś tam plazmy i inne tego typu gadżety. proszę zatem o wyrozumiałość i cierpliwość, jeśli będę zadawał 'niestandardowe' pytania.

pozdrawiam

muzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więcej informacji o sterowniku znajduje się na stronie http://unvee.hekko.pl/wmn/

Pozdrawiam

Witam chcę kupić uchwyt do UCHWYT LCD PLAZMA WMN5290A telewizora sony brawia model KDL-40U4000 pilot model RM-ED013.Gdzie i za ile mogę kupić do tego sterownik proszę o kontakt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również chciałbym zakupić w/w sterownik uchwytu. Gdzie można go kupić ?

Gdzie mogę dostać sam uchwyt do tego sterownika - Samsung WMN5090 ?

Edytowane przez piotrjub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również chciałbym zakupić w/w sterownik uchwytu. Gdzie można go kupić ?

Gdzie mogę dostać sam uchwyt do tego sterownika - Samsung WMN5090 ?

Jeśli chodzi o ten sterownik to podaje kontakt do gostka co się tym zajmuje, osobiście od niego kupiłem, a po jakimś czasie gdy zmieniłem TV , wysłałem do niego w celu przeprogramowania do nowego pilota. Zainteresowani niech piszą na adres watj@wp.pl albo do mnie na pw to podam tel. do gościa.

Pozdrawiam

Edytowane przez Wiesiekw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Czy ktoś posiada aktualny namiar do osoby zajmującej sie programowaniem w.w sterownika ?

Drugie pytanie, jaki adapter można zastosować do tv z vesa 300x300

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z naszymi uchwytami elektrycznymi do telewizorów i windami TV.

Mamy w ofercie podobny elektryczny uchwyt ścienny, który można zaprogramować praktycznie z każdym pilotem.

https://sklep.sabaj.pl/pl/p/Elektrycznie-regulowany-scienny-uchwyt-telewizora-Swing-Mount-Sterowanie-IR-Maksymalna-waga-telewizora-30kg/2299

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...