Skocz do zawartości
max5810

Duzy kłopot -50 cali w góre !!!?

Rekomendowane odpowiedzi

co do wielkosci ekranu w projku to według mnie rzecz bardzo indywidualna !!!!!! Jednemu z 3 m 90" cali to za mało !!!! a innemu za duzo - rzecz gustu i kwestia przyzwyczjenia !!!

...a jak wytlumaczyc fakt ze jesli siedzisz w pierwszym fotelu na dużej sali kinowej to masz 500" i jakos da sie ogladac ( do ekranu ok 5 m) - dla mnie sa zwolennicy i przeciwnicy - ja staram sie wybrac po srodku - i tylko tak aby dla mnie i moich bliskich było SUPER!!!

U mnie właczenie projka wysuniecie elektrycznego ekranu i odpalenie płyty BR to nacisniecie jednego przycisku - mam pilota Harmony one!!!- tez polecam - super sprawa!!- jedynie musze ruszyc 4 litery i zasłonic w ciagu bardzo !!!! słonecznego dnia rolety - 20 sekund -a jak brak slonca za oknem co w naszym klimacie mamy 180 dni w roku to nawet nie zaslaniam tylko siadam i ogladam jakosc o ktorej nawet moj nowy Pionek musi tylko pomarzyc - troszke mnie zaskakujecie ze nie wiecie o takiej gigantycznej roznicy ?!-eee tam wiecie wiecie....nie moze byc inaczej - tak sie tylko droczycie ! :D inną sprawą jest to ze jest projek i projek to tak jak z samochodem - jest dobry słaby i super to jest tez istota sprawy bo nie spotkalem powaznie zadnego czlowieka ktory widzial w dzialaniu dobry projek + sygnal np BR i nie powiedzial "ja... pier...d ..le" - pozytywnie oczywiscie!!!!!

a najwazniejszą wedlug mnie sprawą jest to aby trafić od razu do fachowca i czlowieka lub firmy ktora ma pojecie o tym co mowi do klienta i nie chce na chama cos sprzedac tylko PROFESJONALNIE !!! doradzic !!! - jak juz połaczysz te 2 sprawy czyli dobry sprzet i fachowa porada - to nie ma mocnych - jestes wlascicielem projka - no tylko jeszcze trzeba miec troszke dukatów!!! hehe

pozdro

Max5810

Edytowane przez max5810

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...