Skocz do zawartości
audiofan 111

Denon pma 710ae czy denon dra 700 ae

Rekomendowane odpowiedzi

Denon pma 710ae czy denon dra 700 ae. Czy różnią się mocą.Czy dra jest słabszy choć trochę droższy?

http://allegro.pl/item800252004_harman_kar...stawa_raty.html

http://allegro.pl/item800252007_harman_kar...awa_raty_0.html

Co byście radzili, który z tych czterech wymienionych sprzętów mam wybrać czy może jest coś lepszego i mocniejszego od nich?

Interesują mnie tylko nowe urządzenia !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji porównać DRA 700 i PMA 710 ale porównywałem z PMA 700 i mi osobiście bardziej podobał się DRA. Faktycznie ma trochę inne parametry ale wydawało mi się ze dźwięk jest bardziej spójny. Ostatnio robiłem małe porównanie pma 700 i 710 i jest mała ale jednak poprawa (dźwięk bardzie poukładany bez nagłych wyskoków i trochę cieplejszy bas) ale jednak Potem posłuchałem Denona PMA 1500 i no cóż.....zbieram dalej ;) A co do tego który wybrać z tej 4 to musiałbyś powiedzieć coś więcej o twoich oczekiwaniach i o głośnikach .

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośników jeszcze nie mam ale raczej to będą wharfedale Diamond 9,2. Narazie takie bo mam na głośniki maksymalnie 1000zł.Ale czy dra ma słabszy wzmacniacz od pma czy to jest to samo tylko że dra ma tuner ?

No cóż mój pokój nie jest taki wielki (14m2). Oczywiście chcę by bas był wyczuwalny nie na meblach ale na ciele no ale to już kwestia kolumn. Dźwięk ma być czysty .Nie jestem audiofilem i się nie znam.

Też myślę nad pma 1500 ale jak na niego uzbieram to znowu zaczne szukać coś lepszego w tej cenie i tak w kółko.Byłem właścicielem plastikowej wieży sony mhc gt 444 ale to ni jest to.A za ile najtaniej można by kupić oczywiście nowy denon pma 1500 ae?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1500 najtaniej za ok 3000zł.

Ale do 9.2 to 1500 nie jest potrzebna;) Z tego Co mi wiadomo to DRA 700 ma lepszy zasilacz od PMA 700. Pobiera też więcej prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiste że diamond 9,2 to nawet pma 510 pociągnie ale patrząc tak przyszłościwo to żeby był ten spory zapas mocy i żeby np. jbl setki rozruszać ;)

A jaki pobór mocy ma dra ?

Wiem że troche marudze ale to jest już zakup na parę lat i trzeba kupić coś optymalnego w jak najlepszej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już dokładnie ale chyba ok 245-250. Ale to niewiele wnosi do czegokolwiek. Nie powinieneś mieć problemów z odsłuchaniem tych wzmacniaczy i tym powinieneś się kierować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...