Skocz do zawartości
tomygood

Sony KDL-40W5500 czy Panasonic TX-P42G10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem który z tych telewizorów wybrać,moje oczekiwania to dobry obraz SD, ładny wygląd,o HD nie piszę bo oba wyświetlają go super.

Wykorzystywany będzie głównie do oglądanią tv, platforma N , filmy na Blue Ray,ewentualnie jak syn podrośnie PS3,ich cena jest praktycznie taka sama lecz Sony kusi gwarancją (5 lat) i wyglądem(według mnie ładniejszym od Panasonica),wiem też że jeden to lcd a drugi plazma.Długo szukałem jakiegoś bezpośredniego ich porównania ale nie znalazłem dlatego pytam tutaj.Czekam na rady

Edytowane przez tomygood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem Ci tak.Posiadam mniejszą wersje tego Soniaczka o którym wspominasz(32 Cale),spisuje się dla mnie wspaniale.Oglądam jak narazie Kablówke SD i fajnie to wygląda na tym "monitorku", w niedalekiej przyszłości zmienie na N.Jeśli jak piszesz nosisz się z zamiarem kupna TV zastanów się poważnie nad Sony LCDTV (mniejszy pobór prądu niż plazma).Piszesz tutaj ponadto że zamiarujesz podpiąć pod TV blue ray playera i PS3.Znowu przewage ma Sony(posiada funkcje bravia sync,dzięki której sterujesz sprzętem Sonego z pilota od TV-ale to pewnie sam doczytłeś interesując się tym modelem.Co do Panasonica to jakoś niemam doświadczeń z tą firmą.Ze swej strony jeśli masz możliwść wydać/oszczędzić odpowiednią sumkę przeanalizuj zakup Sonego serii Z5500(jest to tv naprawdę fajny,sam bym właśnie ten model zakupił gdyby nie wymiary pokoju.Oczywiście ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Pozdrawiam,FIGA1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na hdtvtest.co.uk - masz testy obu TV tego samego autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam dylemat jak autor. Czernią jak i nasyceniem kolorów wygrywa plazma bez dwóch zdań. Mnie natomiast bardzo interesuje jakość obrazu tych dwóch telewizorów podczas:

- przeglądania stron WWW z przeglądarki wbudowanej w PS3, czy wszystko widać tak samo ostro w obu modelach, czy może któryś z nich jest lepszy pod tym względem? (odległość od TV ok 3 m),

- granie w szybkie gry na PS3, ścigałki, FPP i oczywiście Uncharted, czy widać smużenie na LCD Sony`ego?

Ktoś z własnego doświadczenia mógłby conieco napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...