Skocz do zawartości
dragonfly

TOSHIBA 42" 42RV635 czy LG 42LH3000 FULL HD

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

Gdybyście kupowali to który:

http://allegro.pl/item807557442_tv_lg_42lh...nowy_2l_gw.html

http://allegro.pl/item799793510_najtaniej_...mpeg4_w_wa.html

telewizory podobnej klasy wiec nie zadaje dodatkowych pytan

Jeśli akurat te dwa tylko wchodza w gre, to przestrzegam przed problemami z uznaniem gwarancji w przypadku Toshiby jeśli coś się stanie, pełno postów na ten temat zarówno tu jak i na innych forach. To największy problem z ta marką w polsce, w przypadku niektórych sklepów. W LG podobno na 5 lat dają gwarancję i serwis w każdym mieście więc

poczytaj i przemyśl to

PS, ja bym nie kupił u tych osób które wskazałeś na allegro, poczytaj ich komentarze. Lepiej szukaj na ceneo.pl lub w innych "pewnych" sklepach, a nie u kogos kto ma 19 komentów negatywnych !

lepiej doplacic 50, czy 100 zł w innym ale pewniejszym sklepie

Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli akurat te dwa tylko wchodza w gre, to przestrzegam przed problemami z uznaniem gwarancji w przypadku Toshiby jeśli coś się stanie, pełno postów na ten temat zarówno tu jak i na innych forach. To największy problem z ta marką w polsce, w przypadku niektórych sklepów. W LG podobno na 5 lat dają gwarancję i serwis w każdym mieście więc

poczytaj i przemyśl to

Te dwa bo interesuje mnie cena do 2500 PLN i FullHD, przekatna min 42 cale.

Ma byc do tego podlaczony media tank i nbox hdtv n-ki.

Jesli znacie inne o podobnych lub lepszych parametrach w tej cenie to prosze o podpowiedz.

A propos mojego 1 pytania, pod wzgledem wyposazenia , ktory z tych 2 TV mozna uznac za lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...