Skocz do zawartości
qzyn2001

Sony KDL-46w5500 (cyfra+ problem)

Rekomendowane odpowiedzi

Przy podlaczeniu cyfry plus przez zlacze Euro mam problem w wyswietlaniu opisow i numerow programow........ opis danego programu czyli wszystko na czarnym i czerwonym tle jest malo wyrazne, jakby przezroczyste, malo wyrazne...

Pomoc potrzebna

zdjcie5w.th.jpg

dodam ze na zdjeciu lepiej to wyglada niz w rzeczywistosci (zdjecie robione telefonem)

Edytowane przez qzyn2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestaw sobie w tunerze Euro na RGB, pewnie masz na Composite Video ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś, gdyby chodziło o przestawienie czegoś w telewizorze :(. Masz przestawić w odbiorniku sat Cyfry, w jego konfiguracji, a nie w telewizorze.

Tam domyślnie jest ustawione na Composite Video, o ile dobrze pamiętam. Ale nie pytaj mnie dokładnie gdzie to jest w opcjach, bo takowego teraz nie posiadam. Może napisz co to za model sprzętu od Cyfry, to jakiś posiadacz takowego zapewne pomoże. Jak przypuszczam, jest to jakiś odbiornik SD, skoro korzystasz z kabla Euro. Bo gdyby to był PVR HD, to jedyną rozsądną "regulacją" byłoby zalecenie zakupu czym prędzej kabla HDMI.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: zrobilem aktualizacje dekodera (w menu jest taka opcja) i teraz jest ok :(

a mam takie dodatkowe pytanie a nie chce zakladac nowego tematu....

obecnie mam cyfre i ten dekoder Philipsa

Jaka cyfrowa telewizje radzicie wybrac bo konczy mi sie umowa oraz jaki dekoder bedzie najlepszy ;) (chodzi mi czy cyfre+ czy N czy Polsat C.) ?

i mala poprawka nie mam 46w5500 tylko 46w5710k a czym to sie rozni to nie mam pojecia... :(

Edytowane przez qzyn2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniego zdania odpowiedziałem w drugim, założonym temacie :)

Z tych trzech platform cyfrowych, ja wybrałem Nkę nie będę mówił, że jest najlepsza po prostu oferta najbardziej przypadła mi do gustu. Raczej wystrzegałbym się Polsat C. znajomi mieli i dość mocno narzekali (chociaż cenowo jest atrakcyjny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...