Skocz do zawartości
max5810

PANASONIC TX-P65V10E

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Czas wymienic moj tv Pioneer 507 XD na cos wiekszego - chce pozostac w temacie plazmy gdyz moja kablowka nie zachwyca mnie jeszcze jakoscia nadawanego sygnalu ( UPC ) a przyznam szczerze ze nie widzialem w "miare taniego" do 20.000 tys zł dobrego LCD - dobrego na tyle aby swiecił lepiej niz moj pionierek. I w zwiazku z tym bardzo prosze o pomoc w doborze tv - tak jak w tytule mysle o panasonicu 65 cali v10 - czy ktos juz to widzial podczas "pracy"??? jak to chodzi jak swieci ? no chyba ze jest jakas ciekawsza propozycja ale min 60 cali

pozdro

Max5810

ps tylko prosze nie piszcie o Sharp 65XS1E LED - wiem jest super!!! ale cena nie dla mnie !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ja się mogę odezwać, to polecam poczekać kilka miesięcy do ukazania się TV z funkcją 3D.

Panasonic też szykuje już wersję konsumencką, która ma ponoć pojawić się w sklepach na wiosnę.

A co do 65V10, to na pewno będziesz zadowolony, IMHO jest to TV na poziomie Kuro 2, no i przekątna ekranu "przyzwoita"

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze tak!!!!!!!!! Bardzo bardzo przepraszam!!!!!!!!! jesli kogos uraziłem adresujac moj post ( ale tylko czasciowo) do GMERU!!!!! Juz tłumacze- kiedys chyba ze 2 lata temu przy zakupie mojego Pionka Gmeru - jako jeden z nielicznych udzielil mi bardzo PROFESJONALNYCH rad i tu całkowicie bez wazeliny!!!!!!!!!

To bardzo wazne jesli wydajesz iles tysiecy i ktos mowi do Ciebie ARGUMENTAMI a nie sloganami z reklam !!!!!!!!!! A zwlaszcza jesli osoba pytajaca sie nie zna na temacie !!!!

A jesli chodzi o sprzet TV - to mam duza wade a moze jednak zalete ( ocencie sami) - a mianowicie nigdy jasli nie zobacze i nie "polize" to sie nie wypowaidam !!!!!!! Jak kupowalem swojego Piomka 2 lata temu bylem na wystawie rtv w Berlinie i widzailem cos co zwrocilo na ten sprzet moja uwage - a mianowicie organizatorzy otrzymali od kazdego z wystawcow( producetow) sztuke lub 2 topowego produktu po czy wystawcy podlaczyli chyba 15 tv do jednego BR takimi samymi kablami na ustawieniach zero - efekt!!!- swiecily pozytywnie tylko 2 sprzety!!!! Jak sie pozniej okazalo NEC I PIONNER !!!..a dalej gigantyczna !!! ogromna przepasc !!! Ale to bylo 2 lata temu...

Tak jak napisalem chce zmienic tv na wiekszy ( lepszy) ale potrzebuje faktow !!!! To ze panasonic w/w modelu jest ok to juz czytalem - ale czy ktos to porownywal a jesli tak to z czym !!!!! To duza kasa - to ze zostanie napisane ze to ok tv to jak dla mnie troszke malo - dobry ??? DLACZEGO !!?? i na jakiej podstawie

pozdro

Max5810

Edytowane przez max5810

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadowym Audio-Video będzie test Panasonica TX-P42V10 i Samsunga PS50B650.

Wg mnie to KRP-600A 60-calowy telewizor KURO. I to wszystko w temacie.

AndrzejS.

PS.

Kolega AreckiW jest fachowcem od plazmy i na twoim miejscu wziąłbym jego sugestię pod uwagę.

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...