Skocz do zawartości
olatigid

Toshiba 37EL67Z, 42EL67Z

Rekomendowane odpowiedzi

Natychmiast po wprowadzeniu na półki w połwie września serii 67 full HD w 37" i 42" Toshiba planuje rozszerzenie oferty w listopadzie o modele 37EL67Z i 42EL67Z:
1.920x1.080 Pixel, Full HD, Kontrast: 1.000:1, 500 cd/m², PIXEL PROcessing III, SRS-WOW Soundsystem, HDMIx 2, ....
róźnica z serią WL67 w design i kolorze
[img]http://www.hawk.ch/images/HomeElektronik/tv/Toshiba/wlg.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie pytanie czy toshiba full hd jest lepsza od toshiby 100hz?
Chcę kupić Lcd 37" ,wybór jest duży a ja pomału dostaję "szmergla"
Najpierw byłem napalony na Amoi full hd ale przez szybkę która jest wtym Lcd chyba odejdę od tego pomysłu ,poźniej zainteresowałem się sharpem xd1 ale z powodu przewidywanej ceny 8k tez chyba zaniecham a teraz dostrzegłem toshibe w cenie podobnej do amoi więc z tąd moje pytanie czy przy 37" opłaca się powaznie zainteresować full hd czy 100hz ?
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...jeśli przeszkadza szyba w Amoi Advent, to lada moment będzie Elite full HD, jest bez szyby, a wyposażenie takie same, 2xtuner, usb, czytnik kart....
no i pełne 1080p na HDMI jak i VGA
Toshiba full HD kazda to 1080i !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy cos slychac o telewizorach Full HD z supportem 1080p po vga, componencie i hdmi o przekatnej conajmniej 50 cali?
Teraz kupuje sobie kdf 50" (720p), ale juz teraz wiem, ze najdalej za 2 lata zmienie go cos full hd o jeszcze wiekszym rozmiarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='robert5' post='12723' date='03.10.2006, 15:23 ']Ja mam takie pytanie czy toshiba full hd jest lepsza od toshiby 100hz?
Chcę kupić Lcd 37" ,wybór jest duży a ja pomału dostaję "szmergla"
Najpierw byłem napalony na Amoi full hd ale przez szybkę która jest wtym Lcd chyba odejdę od tego pomysłu ,poźniej zainteresowałem się sharpem xd1 ale z powodu przewidywanej ceny 8k tez chyba zaniecham a teraz dostrzegłem toshibe w cenie podobnej do amoi więc z tąd moje pytanie czy przy 37" opłaca się powaznie zainteresować full hd czy 100hz ?
pozdrawiam[/quote]

tez sie nad tym zastanawiam, podobno 100mhz w toshibie bedzie najlepszym rozwiazaniem na rynku w tej technologii... amoi elite u mnie odpada ze wzgledu na wyglad, wiec czy moze ktos odpowiedziec?

100mhz czy full hd 1080i?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='rozdam' post='12962' date='05.10.2006, 21:59 ']tez sie nad tym zastanawiam, podobno 100mhz w toshibie bedzie najlepszym rozwiazaniem na rynku w tej technologii... amoi elite u mnie odpada ze wzgledu na wyglad, wiec czy moze ktos odpowiedziec?

100mhz czy full hd 1080i?[/quote]


Mam podobny dylemat - Toshiba 100 Hz z 1080i ( i rozdziałka 1366x768 )

Czy nowy Sharp XD1 37 cali - Full HD

No martwi mnie to w full HD ze zwykły PAL, SD bedzie na takiej rozdzielczosci wyglądał kiepsciutko.... Edytowane przez onken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ludziska, skąd rozpowszechnianie info, ze
SD na full HD jest kiepskie? skąd to się bierze?

zapewne ci którzy szerzą takie zdanie, nachykali sie obrazków SD w marketach i tym mierzą przydatność fulli !!
Totalnie błędne założenie,
miałem doczynienia z prawie kazdym dostępnym LCD TV na rynku i blisko kazdym przypadku Full HD grał lepiej na SD niż hd ready, oczywiscie zalezy to od konkretnego modelu,
jesli ktoś ma wątpliwości to zapraszam, a udowodnie że się mylicie !!!

Takie przekonanie szeszą sprzedawcy, którym zalegają HD Raedy, i z uporem maniaka odradzają zakup fulli, których nie mają albo i tak sprzedadzą, a trza bezwglednie wypchnąc HD Ready, których zywot się kończy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='rozdam' post='12522' date='01.10.2006, 17:24 ']jak wyglada disagne nowej serii EL?[/quote]

U mnie na sklepie jest wl oraz el - różnic zarówno w kolorze jak i designie nie zauważyliśmy...
Jak na full hd matrycą Sharpa radzi sobie świetnie przy podłączeniu n-tv! Cena jaka ma nasz sklep do zaoferowania pobija [url="http://www.ceneo.pl/407385!!"]http://www.ceneo.pl/407385!![/url]!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='druttek' post='41102' date='07.03.2007, 03:39 ']U mnie na sklepie jest wl oraz el - różnic zarówno w kolorze jak i designie nie zauważyliśmy...
Jak na full hd matrycą Sharpa radzi sobie świetnie przy podłączeniu n-tv! Cena jaka ma nasz sklep do zaoferowania pobija [url="http://www.ceneo.pl/407385%21%21"]http://www.ceneo.pl/407385!![/url]![/quote]
tylko ciekawa jest specyfikacja podawan przez Wad,
ano nie prawdziwy jest kontast, toshiba serii 67 ma kontrast natywny 600:1, a nie jak podajecie 1000:1, do nie zlekka różnica, jest to wprowadzanie w błąd
a cena nie powala
do tego nie jest tu miejce na reklamę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...