Skocz do zawartości
tolekm3

sprzedam kino domowe pioneer+sony+gembala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam na sprzedaż fajny i bardzo dobry zestaw kina domowego w skład, którego wchodzi amplituner PIONIEER VSX-416 + zestaw kolum Sony SS-MFS500H czyli 2 kolumny podłogowe + 2 satelity i głośnik centralny. Do zestawu dochodzi jeszcze subwoofer Gemballa(wyprodukowany przez tunera porsche) + dokładam dobre kabelki do głośników o wiele lepsze niz standardowe + kabel ze złotymi końcówkami do subwoofera wartosci 100zl.

Zestawik mam od nowości i użytkuje go jakies 2 lata. Na sprzęcie nie ma żadnych uszkodzeń ani wad ukrytych- sprzęcik gra bardzo ładnie, dynamicznie i czysto. Używany przeważnie do ogładania filmow(filmy 95%, muzyka 5%). Sprzęcik składany był oddzielnie i nie jest to jakiś tani składak z marketu. Za nowy amplituner płaciłem 1100 zł. za głośniki 1000 zł i za subwoofer 250zł do tego kable, ktore dokładam do głośnków 200zł i kabel do suba 100zł + kabel optyczny, którym podłacza sie dvd z amplitunerem dla lepszego przekazu dżwieku 100zł. Za sprzęt, który zapłaciłem 2750 oddam za 1700 cena jeszcze do małej negocjacji.

Głośniki sony maja moc 100 wat na każdy głośnik, subwoofer ma 120 wat a amplituner ma 100 wat na kanał.

Amplituner obsługuje wszystkie formaty dźwięku dostępne na dvd.

Do amplitunera można podłączyc bezpośrednio tv,dvd,dekoder satelitarny,cd

Pioneer ma także wiele fukcji poprawiających dżwiek nie zależnie od jakości źrodła podpietego do niego.

Głośniki jak i sub były staranie dobrane do amplitunera pod wzgłedem mocy jak i impedancja Ohm

Zestaw naprawde fajny a sprzedaje z powodów osobistych.

Najlepszy odbiór osobisty(można na miejscu sprawdzic sprzęt) lub wysyłka kurierem po wpłacie na konto.

POLECAM

Zdjecia wysylam na emaila

W razie pytań prosze o telefon 509453183

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...