Skocz do zawartości
MMP

www.thehut.com

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcony pozytywnymi opiniami o www.thehut.com postanowiłem założyć tam konto i zakupić kilka niebieskich płyt. Wszystko przebiegało sprawnie, przynajmniej do czasu płatności ;)

Pojawił się wtedy niespodziewany zonk - przy zakończeniu transakcji zostałem poinformowany, że konto zostanie obciążone dopiero po przygotowaniu przesyłki. Problem w tym, że przy płatnościach kartą (karta z BZWBK SA) korzystam z zabezpieczenia (autoryzacja transakcji poprzez sms). Zawsze po płatnościach kartą byłem przenoszony na stronę BZWBK w celu autoryzacji transakcji, podczas zakupów w thehut nic takiego się nie dzieje. ( Co ciekawe na koncie pojawiła mi się blokada kwoty w wysokości 0,001 GBP z thehut, opisana jako autoryzacja karty :))

Czy ktoś z kontem w BZWBK robił zakupy na thehut? Jak jest z tą płatnością? Będę dźwięczy za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatność jest pobierana zawsze w momencie wysyłki towaru - tak samo robi Amazon i większość sklepów w cywilizowanych krajach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z kontem w BZWBK robił zakupy na thehut? Jak jest z tą płatnością? Będę dźwięczy za pomoc.

Śpij spokojnie, pozbierają wszystkie zamówione przez Ciebie filmy do kupy, zrobią paczkę - obciążą wtedy konto - i wyślą.

Zwróć uwagę na swój order w tym sklepie. W tabelce przy poszczególnych pozycjach będziesz miał daty spodziewanego "in stock". Zakładam, że zamówiłeś kilka filmów i wśród nich są pozycje, które będą u nich dopiero za parę/naście dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śpij spokojnie, pozbierają wszystkie zamówione przez Ciebie filmy do kupy, zrobią paczkę - obciążą wtedy konto - i wyślą.

Zwróć uwagę na swój order w tym sklepie. W tabelce przy poszczególnych pozycjach będziesz miał daty spodziewanego "in stock". Zakładam, że zamówiłeś kilka filmów i wśród nich są pozycje, które będą u nich dopiero za parę/naście dni.

Problem tkwi w tym, że nie dochodzi do autoryzacji transakcji. (Nie wiem czy problemem jest aktywacja usługi 3dsecure )

Często robie zakupy na dvd.co.uk i tam nie mam takich problemów - po złożeniu zamówienia jestem przenoszony na stronę banku w celu potwierdzenia transakcji i na koncie blokują mi odpowiednią kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sądzę, że nie wszyscy (albo raczej tylko niektórzy) sprzedawcy mają systemy dostosowane do tego sposobu potwierdzania płatności

mnie osobiście 3D Secure wyłącznie działa na nerwy - każda próba kliknięcia na "Nie" przy zapytaniu czy chcę skorzystać z usługi, kończy się brakiem autoryzacji transakcji, oczywiście wszystkie dane logowania podaję poprawnie - i mogę sobie tak klikać do usranej śmierci, aż może za którymś razem załapie, że "nie, dziękuję"

i jeszcze jedno - 3DS nie można wyłączyć/zrezygnować na stałe - co kwartał aktywuje się automatycznie

dziękuję serdecznie za takie ułatwienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się dokonać autoryzacji transakcji ;)

W tej chwili status zamówienia to "Awaiting Despatch", czyli lada moment paczka "pójdzie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...