Skocz do zawartości
adamo_

Co kupić sobie na długie jesienne wieczory ?

Rekomendowane odpowiedzi

Konkretnie chodzi mi o jakiś playerek HD by nie nudzić się wieczorami :rolleyes:

są dwa typy:

1) WD TV ? (czy czekać na WD TV 2 ) okolo 340 zl

2) Ariva HDplayer 110 okolo 430 zl

3) Xtreamer Media Player + USB WiFi N ( najdroższe ale wydaje sięnajlepsze... )

Nie chcę wydawać więcej niż 800 zł na całość w tym taki dysk chcę kupić :

http://www.ceneo.pl/2094475

Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do sprzedania nowy odtwarzacz TViX M-6500A z dyskiem twardym 500GB. Sprzęt ten jest nowy i w 100% sprawny. Dodatkowo mogę wgrać na dysk kilka filmów w jakości HD i Full HD. Istnieje możliwość sprzedaży osobiście lub przesyłką. Aktualna cena odtwarzacza wraz z dyskiem: 1100zł (możliwa negocjacja).

Pozdrawiam,

Paweł

gg: 6599440

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Osobiscie kupilem sobie xtreamera i tego wyboru nie zaluje. Sprzet barlem bez antenki bo i tak bedzie pracowal na kablu, ale testowalem go uruchamiajac film z dysku lapka ktory byl po wi-fi i powiem tyle, ze jesli bys chcial ogladac filmy w hd poprzez antenke, to musisz miec AP-eka ktory obsluguje standard n, inaczej filmy beda rwac. W tej chwili nie mam jeszcze dysku i chyba raczej nie planuje zakupu. Sam Xtreamer sprawuje sie swietnie, na ta chwile obsluguje mi wiekszasc plikow jakie mu wrzucilem. Nie udalo mi sie jedynie odpalic obrazu *.nrg, ale to raczej nie problem.

Czysto subiektywnie sprzet oceniam bardzo dobrze. Czekam na aktualizacje softu pozwalajaca czytac BD.iso, jak na razie blu-ray czyta z katalogu (bez menu plyty itp).

Pozdrawiam i udanego zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...