Skocz do zawartości
niesfiec

Czy popełnię błąd? Sony KDL-52EX1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie czy popełnię błąd kupując ten ekran?

Może ktoś ma i podzieli się doświadczeniem z użytkowania.

Dodatkowo powiem że decyzja podyktowana jest mocno wyglądem, który ma dla mnie ogromne znaczenie,

po prostu smoły i fortepiany odpadają.

Ale pytanie czy to dobry wyświetlacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można powiedzieć bez podanych wymagań :) czy to będzie telewizor do SD czy już pod platformy cyfrowe, HD, czy będzie podłączona konsola? Telewizor jest dobry pytanie tylko do jakich zastosowań co ma dość kluczowe znaczenie. Gdyby nie przekątna 52 cale można by rozważyć jeszcze e5500 który posiada białą obudowę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekątna ma kluczowe znaczenie ponieważ wyświetlacz ma służy do treści HD- platforma n, AVCHD z kamery, zdjęcia i co tam jeszcze w eterze jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w temacie czy popełnię błąd kupując ten ekran?

Może ktoś ma i podzieli się doświadczeniem z użytkowania.

Dodatkowo powiem że decyzja podyktowana jest mocno wyglądem, który ma dla mnie ogromne znaczenie,

po prostu smoły i fortepiany odpadają.

Ale pytanie czy to dobry wyświetlacz?

Mam go jest b.dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przekątna ma kluczowe znaczenie ponieważ wyświetlacz ma służy do treści HD- platforma n, AVCHD z kamery, zdjęcia i co tam jeszcze w eterze jest:)

Faktycznie nijak to napisałem, bo oczywiście im większy tym lepiej (nie będzie człowiek po roku zmieniał), chodziło mi raczej o mały wybór modeli z białymi obudowami bo nawet we5W jest do 46 cali. Jeśli typowo do HD to EX1 grał bardzo ładnie, na sygnale SD nie miałem możliwości sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat ten telewizor jest bardzo dobry i w ogóle to jest ciekawa konstrukcja. Takie 52" jest wyjątkowo... smukłe. Pamiętaj, że to to ma WIFI na wszystko (zewnętrzny tuner). Fajna sprawa i ważne, że działa :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No akurat ten telewizor jest bardzo dobry i w ogóle to jest ciekawa konstrukcja. Takie 52" jest wyjątkowo... smukłe. Pamiętaj, że to to ma WIFI na wszystko (zewnętrzny tuner). Fajna sprawa i ważne, że działa :rolleyes:

Działać działa, jeśli ktoś potrafi to wykorzystać to z cała pewnością daje dużo możliwości i ułatwia sporo rzeczy :) Co do tej smukłości to ok, ale nie zmienia to faktu 52 calowy telewizor jest bardzo duży ;>

niesfiec zazwyczaj na odwrót, że im dłużej w domu tym mniejszy się wydaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa prawidłowo(wifi hd), zamówiłem już wieszak na ścianę bo taki był plan ma się komponować w pomieszczeniu jako obraz bo już są dwie duże ramy z lustrami.Docelowo ma służyć do tv do filmów jest projektor bo tylko wtedy oko zachowuję się jak w kinie wtajemniczeni wiedzą o co chodzi:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...