Skocz do zawartości
tomhd

SERVUS TV w HD

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo ciekawa ramówka kanału który dzis wysrtował na astrze, koncerty w sobote, amy i take that oraz final red bull w hd za free.

szczegóły na http://www.servustv.com/

P.S DD5.1, czyli cos czego nie potrafi kanał premium nfilm prawie hd

Edytowane przez tomhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż dodać. Propozycje programowe FTA na Astrze stają się bardzo ciekawe. Teraz Servus, w grudniu Eins HD ma regularnie nadawać program, muzyczny DeLuxe Musik (kanał 545 w dekoderach N, obraz niezbyt, ale muzyczka OK) - wszystko w DD 5.1. Jest to jakaś alternatywa dla tych hiciorów w nFilmach. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parametry:

Astra 1F 19.2 E

Freq. 11.303 MHz

Pol. H

Fec. 2/3

SR 22000

Pilot - włączony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądanie koncertu na Servusie. Jedno słowo "miodzio". Nawet nie chcę opisać wrażeń, ponieważ, "język giętki nie powie, co myśli głowa"...(J.Słowacki)

Polecam kanał, i to w zasadzie wszystko, co chciałem na ten weekendowy dedykować :dobani: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądanie dwóch koncertów na Servusie - Petera Gabriela i Morcheeby :rolleyes:

Wrażenia j.w.

Również polecam kanał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taz zawiesilem oko na tym kanale, nagralem troche muzy koncertowej - swietna jakosc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.Jestem laikiem w sprawach antenowo-kanałowych.Chciałabym odbierać Syrius HD Tv.NIe wiem jak to zrobić.Mam cyfre plus..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.Jestem laikiem w sprawach antenowo-kanałowych.Chciałabym odbierać Syrius HD Tv.NIe wiem jak to zrobić.Mam cyfre plus..

Syrius HD? Chyba myslisz o Servus HD i jesli tak to jesli masz c+ i odbiornik HD, Philips, Pace badz swój własny to potrzebujesz instalacji równiez na astre 19.2 E. Więc w praktyce najtaniej dokupic zeza, drugi konwerter na astre i odpowiednio ustawic wszystko wraz z odbiornikiem. Mysle ze w sklepie rtv ktos ci fachowo pomoze i chyba w 100 pln sie zmiescisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...