Skocz do zawartości
kara

Jaki Blu-Ray kupić do 1.500,-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanko a w zasadzie prośbę w dobraniu Blue-Ray-a do amplitunera HK AVR255. Jakiej firmy najlepiej ? I taki który ma dobre stereo ? Odtwarzacz głównie będzie używany do odsłuchiwania muzyki w stereo i filmów DVD/BR. Z góry wielkie dzięki za pomoc :lol: . . . aha i dźwięk/filmy, będzie puszczany na systemie 5.1.

aha i zapomniał bym jeszcze divx to musi czytać ;)

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowszy Sony 560 albo 760, szczególnie, że nowe Sony mają specjalną funkcję znacznie poprawiającą jakość z DVD (prawie jak HD),

Panasonic BDP80

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najnowszy Sony 560 albo 760, szczególnie, że nowe Sony mają specjalną funkcję znacznie poprawiającą jakość z DVD (prawie jak HD),

Panasonic BDP80

Ale po co kupować Panasonica BDP-BD80 jak BDP-BD60 jest znacznie tańszy bo można go dostać za 850,- w sieci, a różnica polega tylko na tym że ten droższy ma 7.1. A amplituner ma wszystke dekodery HD . . . zreszta 60tka też ma dekodery hd na pokładzie.

Edytowane przez kara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale po co kupować Panasonica BDP-BD80 jak BDP-BD60 jest znacznie tańszy bo można go dostać za 850,- w sieci, a różnica polega tylko na tym że ten droższy ma 7.1. A amplituner ma wszystke dekodery HD . . . zreszta 60tka też ma dekodery hd na pokładzie.

Jeżeli najważniejsze audio to raczej stawiałbym na coś z ofert Pioneera. Lepszy byłby LG ale nie w stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pioneer 320 znosne stereo i reszta tez dobrze. ale ja wziolbym lg 370 zalezy jakie masz wrazliwe ucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pioneer 320 znosne stereo i reszta tez dobrze. ale ja wziolbym lg 370 zalezy jakie masz wrazliwe ucho.

A jak te 2 propozycje mają się do Panasonica DMP-BD60 jakościowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak te 2 propozycje mają się do Panasonica DMP-BD60 jakościowo ?

Pansonic jkościowo równny LG, lecz znacznie bardziej zacofany technologicznie. Natomiast oba ustępują jakościoo Pioneerowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadajcie sobie ważne pytanie - czy player ma podawać w formie analogowej, czy cyfrowej ?

Kolega ma amp, który ma wszystko, więc po co przepłacać ?

Funai ( klon onkyo i denona ) w Auchan kosztuje 449 pln. - na tym poziomie różnicy nie zauważy nikt ! ! ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do stereo proponuje jednak zwykły cd. Ja mam 970 i bardzo fajnie się sprawuje :) Oczywiście HK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Pioneer BDP-320. Super obraz i dzwięk po HDMI. Po analogu w stereo też całkiem nieźle jak na blu-ray :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozycja nr. 1 : zdecydowanie SONY PS3 Slim za uniwersalności i jakość upscalu DVD, upsampling CD AUDIO i genijalny Photo SlideShow. Modyfikowalność by soft.

Pozycja nr. 2 to LG 390. Ten player daje obsługę Ex HDD NTFS *.mkv.

Po wyświetleniu pięciu ripów BD zwracają się nakłady. Cena dziś w Saturnie Wawa: 1199 zł.

Żadnych tam brandów typu DENON, PIONEER, SONY itp. nie polecam.

Ot kilka setek za brand za okno.

Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może najnowsze OPPO ? Tylko nie wiem jaka u nas cena? LG 390 ( USB, HDD, MKV! ), PS 3 SLIM również ciekawa propozycja. Ja jednak skłaniał bym się do OPPO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tematu mam pytanie. Jak się ma PS3 w kwestii jakości obrazu w porównaniu do tych nowych produkcji w tej kategorii cenowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może najnowsze OPPO ? Tylko nie wiem jaka u nas cena? LG 390 ( USB, HDD, MKV! ), PS 3 SLIM również ciekawa propozycja. Ja jednak skłaniał bym się do OPPO.

No tak :), też bym go z chęcią zakupił :) tylko że on obecnie w USA kosztuje 500$ + zdjęciie blokady na region free jakieś 200$. Więc póki co, to poza zasięgiem :)

Edytowane przez kara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...