Skocz do zawartości
Lizarazu

nagrywarka BD za 4k pln

Rekomendowane odpowiedzi

W skelpie komputronik można kupić nagrywarkę BD za prawie 4k pln.

[url="http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=29915"]oferta[/url]

Produkt który w ciągu dwóch lat:

- zejdzie do ceny 500 pln
- ulegnie istotnym modyfikacjom (szybkość zapisu, wersje combo - HD-DVD i BD)
- jego użyteczność znacznie się zwiększy (pojawią się filmy na BD)

dzisiaj można kupić za czteru koła...

Po co to komu ???

i dlaczego taka cena ???

Może zaporowo -

mają niewiele egzemplarzy już wyprodukowanych ale chcą się popisać że je mają w związku z czym wypuszczają produkt na rynek z zaporową ceną tak żeby nikt go nie kupił :)

Chyba raczej nie ma zbyt wielu szaleńców którzy kupują taki sprzęt (wartość realna w chwili obecnej bliska zeru - brak dobrych odtwarzaczy BD oraz brak filmów na BD w Polsce)
[color="red"]
Ciekaw jestem co wy sądzicie na ten temat tzn. jaka jest waszym zdaniem przyczyna takiej polityki cenowej.[/color]

pozdr

Edytowane przez Lizarazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdą się maniacy O_o i widać, że dla TYLKO dla maniaków im się to opłaca...zresztą tu niechodzi tyle o maniactwo co o kase O_o. Jakbym miał sporo kasy też bym kupił ; )
W US w sumie bardziej się to przyda toteż i u Nas się pojawiają...zawsze, zawsze tak jest z tymi nowościami. My wiemy swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak bym nie miał co zrobić z pieniędzmi to bym tego nie kupił bo ten sprzęt jest w tej chwili bezużyteczny.

Co pozgrywał bym sobie na płytki BD filmy i odtwarzał je na overscanującym Samsungu ???

Jak był bym tak bogaty że wydatek 4k pln był by dla mnie niczym splunięcie to szkoda by mi było czasu na zgrywanie płyt.

Dla mnie to jakiś dziwny efekt uboczny globalizacji.
Produktu tak de-facto nie ma a teoretycznie jest :)
[color="red"]
Wprowadzenie na rynek nagywarki do PC za 4k pln to ściema a nie wejście na rynek.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałem na jakichś zagranicznych stronach to może być problem że obecnie dostępne playery BD i zapewne też nagrywarki mogą nie czytać przyszłych płyt BD. Tzn. teraz obsługują 25gb ale mogą mieć problemy z 50gb nie mówiąc o przyszłości. Zresztą chyba ten nowy czytnik BD samsunga nie czyta 50gb płyt heh. Ale no cóż pojawia się nowy format i tu nie liczy się cena tylko wrażenie, że wszelkiego rodzaju urządzenia go obsługujące są dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Someone' date='02.09.2006, 23:37 ']Z tego co czytałem na jakichś zagranicznych stronach to może być problem że obecnie dostępne playery BD i zapewne też nagrywarki mogą nie czytać przyszłych płyt BD. Tzn. teraz obsługują 25gb ale mogą mieć problemy z 50gb nie mówiąc o przyszłości. Zresztą chyba ten nowy czytnik BD samsunga nie czyta 50gb płyt heh. Ale no cóż pojawia się nowy format i tu nie liczy się cena tylko wrażenie, że wszelkiego rodzaju urządzenia go obsługujące są dostępne.
[right][post="9488"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Kiedyś też tak było z DVD. + i - jedne czytały to a drugie to. Stacjonarne odtwarzacze miały problem raz z + raz z - .....po latach ten problem jest śmieszny ale kiedyś tak było...sam tego doświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, a ile ja kiedys placilem za nagryrwarke CD-R i jeszcze kilka lat temu za DVD-R. Ale dzialaja mi one do dzis :)
Ja juz mam nagrywarke blueray LG. Do kupienia za 3500zl w mojej firmie komputerowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...