Skocz do zawartości
Ghrom

Seagate FreeAgent Theater+

Rekomendowane odpowiedzi

Następny "wszystkomający" player. Niezła cena, w przedsprzedaży na stronie Seagate 149,99 U$.

Obsługiwane formaty:

Video: MPEG-1, MPEG-2 (VOB/ISO), MPEG-4 (DivX /Xvid), DivX HD, Xvid HD, AVI, MOV, MKV, RMVB, AVC HD, H.264, WMV9, VC-1, M2TS, TS/TP/M2T

Audio: AAC, MP3, Dolby® Digital, DTS, ASF, FLAC, WMA, LPCM, ADPCM, WAV, OGG

Napisy: SAMI(smi), SRT and SUB

Foto: JPEG (do 20 megapikseli), BMP, GIF, PNG, TIFF

Playlisty: M3U, PLS

Sygnał: NTSC 480i/480p, PAL 576i/576p, 720p, 1080i, 1080p

Systemy plików: NTFS, FAT, FAT32, HFS+

Wyjścia:

Video: Composite, Component, HDMI 1.3

Audio: Stereo, Optical S/PDIF, HDMI 1.3

Sieć: Ethernet 10/100 mbps

Interfejsy: 1x USB 2.0 at front / 1x USB 2.0 at back

Opcjonalnie adapter WI-Fi 802.11b/g/n

Wygląda to nieźle, obsługa DTS, USB, przez ethernet/WiFi można odtwarzać media z dysków domowych komputerów więc odpada konieczność dokupowania zewnętrznego dysku. Cena 150U$ czyli koło ~450zł wydaje się atrakcyjna, o ile polska nie będzie znacząco odbiegała i jesli w ogóle sprzęt u nas będzie dystrybuowany.

fa_theaterplus_leftangle_01_320x340.png

fa_theaterplus_leftangle_02_320x340.png

fa_theaterplus_back_04a_320x340.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos mam zaufanie do tej marki i jeszcze nigdy mnie ono nie zawiodło. Gdyby ktos sie z tym spotkal gdzies w PL prosze o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledź stronę Vobisu (lub zapytaj ich bezpośrednio), mają FreeAgent Theater to i następca pewnie (może?) się pojawi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupilem ostatnio Seagate FreeAgent Theater+. Wstepnie jestem zadowolony ale ..... zawsze jest jakies ale.

+

Czyta prawie wszystko.

Cisza (chyba niema wentylatora)

RMVB czyta.

Dzwiek przez HDMI dziala.

Czyta TXT i SRT.

ISO DVD czyta bezblednie.

MKV 1080p plynnie.

FLAC (glownie kupilem do tego) dziala ale kilka szt stwierdzil ze zly format (stopien kompresji ?).

Duzy plus ze mozna podlaczyc dodatkowo twardziela Seagate FreeAgent ktorego mozna miec jednoczesnie jako przenosny dysk.

Swietne zasilanie na portach USB dziala kazdy dysk (sprawdzalem Seagate 7200.3 , WD)

Start w ciagu max 10 sekund z uspienia.

Menu FullHD.

Pilot w miare i niema problemow guziki dzialaja ok.

-

niewylacza dyskow podpietych do USB podczas uspienia

APE nie czyta.

Jest problem z polskimi znakami (niema ł , ć , ż , ź).

Jakby ktos mial jakies pytania pisac sprawdze i odpowiem.

Cena 400 zl netto

Edytowane przez tygrysek2002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe, na allegro w opisie brak obsługi mkv :) Za to cena poniżej 400zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie się zapowiada. Ciekawe jak będzie mu szło odtwarzanie filmów w 1080p z wysokim bitrate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawie się zapowiada. Ciekawe jak będzie mu szło odtwarzanie filmów w 1080p z wysokim bitrate.

Odtwarzalem MKV bitrate 8360 w 1080p i zero zaciec wszystko plynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem sobie to cacko i mam problem z napisami TXT, czy jakoś konwertowałeś napisy txt żeby były odtwarzane lub może gdzieś trzeba to w ustawieniach zmienić ? Manu raczej jest ubogie i nie znalazłem takiej opcji.

Edytowane przez mar9797

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zakupiłem sobie to cacko i mam problem z napisami TXT, czy jakoś konwertowałeś napisy txt żeby były odtwarzane lub może gdzieś trzeba to w ustawieniach zmienić ? Manu raczej jest ubogie i nie znalazłem takiej opcji.

Ustaw nazwe napisow taka sama jak pliku, fakt tez zauwazylem ze niektore txt czyta a niektore nie. Jakby co subedit i do srt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odtwarzalem MKV bitrate 8360 w 1080p i zero zaciec wszystko plynnie.

8360 nazywasz wysokim bitrate :) . Chyba żartujesz :) Przetestuj coś z przynajmniej 20 Mbps.

Edytowane przez takelick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie można to kupić w Polsce?

edit

widzieliście nową cenę na stronie Seagate? $269.99

Edytowane przez Topmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może gdzie można to kupić w Polsce?

edit

widzieliście nową cenę na stronie Seagate? $269.99

W incomie w hurtowni mają się pojawić 28.11 cena na dzisiaj podana zakup hurtowy 473 zł brutto. więc chyba 269 dolców to cena duzo zawyżona zresztą z sugerowanymi cenami tak to zazwyczaj jest.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli zostaje jeszcze miesiąc poczekać. Oby tylko nie było opóźnienia bo myślę nad kupnem tego przed świętami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, czyli zostaje jeszcze miesiąc poczekać. Oby tylko nie było opóźnienia bo myślę nad kupnem tego przed świętami.

ja kupilem w komputroniku grubo tydzien temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8360 nazywasz wysokim bitrate :rolleyes: . Chyba żartujesz :lol: Przetestuj coś z przynajmniej 20 Mbps.

F:\!!!!\The Last Samurai 2003 1080p Blu-ray CEE VC-1 TrueHD\BDMV\STREAM\00092.m2ts

General #0

ID : 0

Complete name : F:\!!!!\The Last Samurai 2003 1080p Blu-ray CEE VC-1 TrueHD\BDMV\STREAM\00092.m2ts

Format : BDAV

Format/Info : Blu-ray Video

File size : 27.2 GiB

Duration : 2h 34mn

Overall bit rate : 25.3 Mbps

Maximum Overall bit rate : 48.0 Mbps

Video #4113

ID : 4113 (0x1011)

Menu ID : 1 (0x1)

Format : VC-1

Format profile : AP@L3

Duration : 2h 34mn

Bit rate : 19.8 Mbps

Width : 1 920 pixels

Height : 1 080 pixels

Display aspect ratio : 16:9

Frame rate : 23.976 fps

Colorimetry : 4:2:0

Scan type : Progressive

Bits/(Pixel*Frame) : 0.398

Stream size : 21.3 GiB (78%)

Plynnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wcześniej sprawdzałem na ceneo i tam tylko stary model mi pokazywało. W komputroniku plus kosztuje 519zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
F:\!!!!\The Last Samurai 2003 1080p Blu-ray CEE VC-1 TrueHD\BDMV\STREAM\00092.m2ts

General #0

ID : 0

Complete name : F:\!!!!\The Last Samurai 2003 1080p Blu-ray CEE VC-1 TrueHD\BDMV\STREAM\00092.m2ts

Format : BDAV

Format/Info : Blu-ray Video

File size : 27.2 GiB

Duration : 2h 34mn

Overall bit rate : 25.3 Mbps

Maximum Overall bit rate : 48.0 Mbps

Video #4113

ID : 4113 (0x1011)

Menu ID : 1 (0x1)

Format : VC-1

Format profile : AP@L3

Duration : 2h 34mn

Bit rate : 19.8 Mbps

Width : 1 920 pixels

Height : 1 080 pixels

Display aspect ratio : 16:9

Frame rate : 23.976 fps

Colorimetry : 4:2:0

Scan type : Progressive

Bits/(Pixel*Frame) : 0.398

Stream size : 21.3 GiB (78%)

Plynnie !

o, i to jest dobra informacja :), dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy, nie mogę zmusić FreeAgenta do pracy z siecią, ani "Wired LAN", ani "Wireless". Mam router D-LINK model DSL-G624M oraz zakupiłem dzisiaj USB Wireless Adapter D-LINK model DWA-125. Mam neostradę, router chyba poprawnie skonfigurowany bo śmigają na nim 4 laptopy i jeden stacjonarny. Co może być przyczyną? Jakaś dodatkowa konfiguracja routera? Pomóżcie, bo się już męczę z tym problemem 3 dni. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomocy, nie mogę zmusić FreeAgenta do pracy z siecią, ani "Wired LAN", ani "Wireless". Mam router D-LINK model DSL-G624M oraz zakupiłem dzisiaj USB Wireless Adapter D-LINK model DWA-125. Mam neostradę, router chyba poprawnie skonfigurowany bo śmigają na nim 4 laptopy i jeden stacjonarny. Co może być przyczyną? Jakaś dodatkowa konfiguracja routera? Pomóżcie, bo się już męczę z tym problemem 3 dni. Z góry dzięki.

a jakiego systemu używasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie. Na komputerach zainstalowana VISTA, ale to chyba nie ma nic wspólnego z moim problemem ponieważ FreeAgent nie nawiązuje połączenia z internetem kiedy łączę go z routerem kablem ethernet w sieci LAN (wyświetla mi WIRED OFF), inna sprawa że komputery też są niewidoczne z menu FreeAgenta a z poziomu komputera nie widzę FreeAgenta. Myślę, że problemem jest konfiguracja routera ale forum internetowe Seagate jest bardzo ubogie, nic na ten temat się nie dowiedziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zainteresowanie. Na komputerach zainstalowana VISTA, ale to chyba nie ma nic wspólnego z moim problemem ponieważ FreeAgent nie nawiązuje połączenia z internetem kiedy łączę go z routerem kablem ethernet w sieci LAN (wyświetla mi WIRED OFF), inna sprawa że komputery też są niewidoczne z menu FreeAgenta a z poziomu komputera nie widzę FreeAgenta. Myślę, że problemem jest konfiguracja routera ale forum internetowe Seagate jest bardzo ubogie, nic na ten temat się nie dowiedziałem...

pamietaj że kabel nie może byc krosowany ja w opcjach wired lan setup mam do wyboru dynamic ip(auto) oraz static ip (manual)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłeś moją uwagę na kabel i słusznie, zacząłem sprawdzać i dziwna sprawa, chociaż nie jest krosowany to jednak nie działa z FreeAgentem natomiast komputer chodzi na nim bez zastrzeżeń. Poszedłem do innego gniazdka w domu z tym samym kablem i FreeAgent od razu odpalił internet! Muszę posprawdzać wszystkie styki i łączenia w gniazdkach, inna sprawa, że tam gdzie internet we FreeAgencie nie chciał działać kabel ma największą długość od routera, może to jest przyczyną? W każdym bądź razie dzięki za nakierowanie (wcześniej cały czas grzebałem w ustawieniach routera), internet działa, ściągnąłem najnowsze oprogramowanie- jest YouTube, polskich czcionek- niestety ale nadal brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...