Skocz do zawartości
hr.susel

MEGA-TEST: Turbodekoder HD z cyfrową nagrywarką od telewizji n

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo możliwe, tyle tylko że mój egzemplarz bez uprawnień był od 15-stej do 23.30. Dopiero wtedy wymusiłem podniesienie softu do wersji _8 - w ramach prób zmuszenia go do aktywacji.

Niestety nie pamiętam co było 'oryginalnie' wgrane. Pamiętam tylko, że poprzedni rekorder (zwykły) aktywował mi się w ciągu ok. 15 minut od podłączenia ;( - ale to było ponad rok temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klasyczna szkoła marketingu, " czekanie wzmaga pożądanie"

sprzedadzą więcej umów , bo będzie większe halo wokół "braku dostępu" do TurboNrecorderów :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo możliwe, tyle tylko że mój egzemplarz bez uprawnień był od 15-stej do 23.30. Dopiero wtedy wymusiłem podniesienie softu do wersji _8 - w ramach prób zmuszenia go do aktywacji.

Niestety nie pamiętam co było 'oryginalnie' wgrane. Pamiętam tylko, że poprzedni rekorder (zwykły) aktywował mi się w ciągu ok. 15 minut od podłączenia ;( - ale to było ponad rok temu...

A to też może zależeć kiedy puszczali aktywację na Twojego boxa. Może nie trafiłeś pomiędzy 15 a 23.30, a później to już było po zawodach. Zresztą to są tylko takie moje dywagacje, w każdym razie z forum N-kowego wynika, że coś jest na rzeczy, więc nawet szkoda dzwonić do jutra, do godzin popołudniowych.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klasyczna szkoła marketingu, " czekanie wzmaga pożądanie"

sprzedadzą więcej umów , bo będzie większe halo wokół "braku dostępu" do TurboNrecorderów :))

No nie wiem, czy akurat problemy z aktywacją boxów, które ludzie już pobrali i przedłużyli tym samym umowy, to zamierzone działanie marketingowe. Jakoś nie czuję żeby rosło moje "pożądanie", wręcz przeciwnie, raczej pojawia się zniechęcenie. A same boxy w jednym miejscu dostępne są w dużych ilościach, w innym wcale. W Krakowie nie ma problemu z dostępnością, ja już zdążyłem 2 razy wymienić :P.

Powiedziałbym, że to raczej logistyka kulawa, a nie zamierzony marketing.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla równowagi, na stronie hdtvpolska.com jest screenshot niedziałającego od dwóch dni nboxa Turbo. Jedyny w swoim rodzaju screenshot, inne portale takich nie zamieszczają :P.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh : / też chciałem coś popisać ale będę musiał poczekać do jutra. Ekran aktywacyjny jest bezwzględny.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie wkleic porade Tomasza Berezowskiego na problemy aktywacyjne:

"Mam informację dla abonentów z nowymi boxami od razu zamówionymi jako TURBO.

Jeśii występuje u Państwa problem polegający na "uwiśnięciu" boxa na ekranie aktywacyjnym, to należy:

- pozostawić boxa włączonego do rana

- jeśli jutro rano nadal będzie wyświetlony ekran aktywacyjny, to proszę wyłączyć boxa z prądu, włączyć ponownie i poczekać 3h

Po powyższych działaniach wszystko powinno zadziałać."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na świecie jak pojawia się nowy produkt to test można przeczytać przed oficjalną premierą... Od momentu pojawienia się softu TURBO mija już kilka dni i do tej pory nie znalazłem ani jednego serwisu który choćby na Youtube wrzucił jakieś filmiki z prezentacją jak to wszystko po nowemu wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozwole sobie wkleic porade Tomasza Berezowskiego na problemy aktywacyjne:

"Mam informację dla abonentów z nowymi boxami od razu zamówionymi jako TURBO.

Jeśii występuje u Państwa problem polegający na "uwiśnięciu" boxa na ekranie aktywacyjnym, to należy:

- pozostawić boxa włączonego do rana

- jeśli jutro rano nadal będzie wyświetlony ekran aktywacyjny, to proszę wyłączyć boxa z prądu, włączyć ponownie i poczekać 3h

Po powyższych działaniach wszystko powinno zadziałać."

trzeba jeszcze splunąć przez lewe ramię, i zatańczyć taniec indiański :( odczekać kolejne 3 godziny i problem "uwiśnięcia" zniknie :)))

Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś zamieścić jakieś screeny z menu z turbodekodera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktorys z uzytkownikow mogl by sie wypowiedziec ile tak naprwde wiecej mozna nagrac na Turbo.

Ciagle mam dysk full - lubie sobie potrzymac np jakies koncerty na dysku.

Chodzi mi czy jest 2 razy wiecej miejsca czy 3 razy - gdyz ponoc na vod jest zabrane tyle samo co w starym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będzie test. Bo widzę, że nic nigdzie nie ma. Aktualnie się robi : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj będzie test. Bo widzę, że nic nigdzie nie ma. Aktualnie się robi : )

Czekamy, czekamy i please zwróć uwage na scaler i jakosc turbo vs recorder

Pozdr,

Edit, w/g info z forum n już jutro ma byc kolejna aktualizacja softu. Ja mam go od piątku i to bedzie w sumie 3 aktualizacja:)

Edytowane przez tomhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie przesyłają soft do starych czarnuchów

pojawiła się opcja blokada VOD

Edytowane przez besson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... w/g info z forum n już jutro ma byc kolejna aktualizacja softu. Ja mam go od piątku i to bedzie w sumie 3 aktualizacja:)

Mam od soboty.

W sumie jestem bardzo zadowolony, w porównaniu do poprzedników to skok technologiczny.

Telewizor łapie sygnał momentalnie, nie jak u poprzedników gdzie musiały sobie pomrugać i nażekać że telewizor nie wspiera hdcp.......blablabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie przesyłają soft do starych czarnuchów

pojawiła się opcja blokada VOD

Serio? W jakim menu zauważyłeś taką opcję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrola rodzicielska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale tu chodzi o blokadę rodzicielską tylko.

no chyba, że zablokujesz dostęp podstawowy

chyba, że się mylę bo często się mylę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie przesyłają soft do starych czarnuchów

pojawiła się opcja blokada VOD

Zawsze była....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...