Skocz do zawartości
hr.susel

MEGA-TEST: Turbodekoder HD z cyfrową nagrywarką od telewizji n

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie niedługo zniknie PatioTV i będzie można zerwać umowę i brać nowe promocje bez 3 miesięcznego wypowiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie rozśmieszyłeś mnie , raczej mi Ciebie żal...

Chyba nie myślałeś ze dadzą Ci nowego bo tak. Kolega napisał jak jest faktycznie i to wcale nie jest śmieszne.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z usługą multiroom w nowym dekoderze. Dzięki tej usłudze klient podpisując jedną umowę będzie mógł jednocześnie oglądać dwa różne kanały na telewizorach w dwóch różnych pomieszczeniach swojego domu. Czy ktoś już to sprawdził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi room ma ruszyć z pogłosek w 2 kwartale 2010. Była nieoficjalna informacja. Poza tym na konferencji mówili ze ten projekt jest na etapie wstępnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Białego i kończy Ci sie umowa to możesz wypowiedzieć i podpisac nową. Jeśli umowa jest w trakcie obowiązywania możesz wymienić Białego na Turbo za 199 zł + 13 miesięcy umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz Białego i kończy Ci sie umowa to możesz wypowiedzieć i podpisac nową. Jeśli umowa jest w trakcie obowiązywania możesz wymienić Białego na Turbo za 199 zł + 13 miesięcy umowy.

Dokładnie, zobacz kiedy ci sie umowa kończy, to istotne. Jak sie już skończyła to wypowiedzenie 3mies jak jeszcze nie to 1 miesiąc.

Odnośnie niedoróbek nowego turbo:

- w epg brak jest możliwości wykorzystania kolorowych przycisków, wcześniej jak wciskałem zielony to miałem przesunięcie czasowe 24h. Teraz przejście o kilka dni to mordęga.

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz Białego i kończy Ci sie umowa to możesz wypowiedzieć i podpisac nową. Jeśli umowa jest w trakcie obowiązywania możesz wymienić Białego na Turbo za 199 zł + 13 miesięcy umowy.

Moja umowa jest do konca Sierpnia2010(24miesieczna) a jezeli rozwiaze to pewnie musze zaplacic(promocja wszystkie pakiety za 38zł) czego bym nie chciał.

1. Wiec jak wymienie w trakcie obowiazywania umowy to umowa zostanie przedłuzona o 13m-cy od wymiany czy 13m-cy zostanie dodane do okresu obowiazywania starej umowy czyli jak mi sie konczy w Sierpniu to od Sierpnia jeszcze dodatkowo p 13m-cy przedłuzona?

2. Czy jak bede chciał promocje Hollywood przy wymianie to dostane czy tylko moge wymienic i pozostałe warunki czyli pakiety i płatnosc jak mam dzis 48zł /m-c musi zostac? Moze zapytam wprost Czy mam do dyspozycji 3 nowe promocje nki przy wymianie na turbo z białego nboxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja umowa jest do konca Sierpnia2010(24miesieczna) a jezeli rozwiaze to pewnie musze zaplacic(promocja wszystkie pakiety za 38zł) czego bym nie chciał.

1. Wiec jak wymienie w trakcie obowiazywania umowy to umowa zostanie przedłuzona o 13m-cy od wymiany czy 13m-cy zostanie dodane do okresu obowiazywania starej umowy czyli jak mi sie konczy w Sierpniu to od Sierpnia jeszcze dodatkowo p 13m-cy przedłuzona?

Z mojego doświadczenia wygląda ze tak. Wydłużą ci umowę i tyle.

2. Czy jak bede chciał promocje Hollywood przy wymianie to dostane czy tylko moge wymienic i pozostałe warunki czyli pakiety i płatnosc jak mam dzis 48zł /m-c musi zostac? Moze zapytam wprost Czy mam do dyspozycji 3 nowe promocje nki przy wymianie na turbo z białego nboxa?

Pojęcia nie ma ale obawiam się ze nie. ;) Tamte nowe promocje są dla nowych abonentów :)

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Te dodatkowe 13 miesięcy będzie liczone od końca obecnej umowy

Ad 2. Będziesz miał promocje która obowiązuje Cie w tym momencie (u mnie np promocja Prezenty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do tego 99 + 13 mies. można wziąć wielką rewolucję, czy tylko to co aktualnie mamy?

Swoją drogą mam 3 mies. wypowiedzenia, mógłbym podpisać umowę szybciej z 16 mies. cyro żeby nie czekać (13 + 3 za okres wypowiedzenia ), szkoda że tak się nie da.

Dołączam się do pytanie czy stary abo może wymienić rec na turbo i skorzystać z Wielkiej Rewolucji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli brałem dekoder rok temu na 24 miesiące w promocji "KORZYSTNA ZMIANA" To przy wymianie na TURBO skasują mnie 99 PLN , przedłużą umowę o 13 miesięcy licząc od daty wygaśnięcia dotychczasowych 24 (Pozostałych 11) i załączą warunki "Korzystnej Zmiany" ? Powiem szczerze że nie siedzę przyklejony do komputera , na forum eNki jest jakiś straszny syf... znalezienie jakiejkolwiek informacji w pigułce jest raczej utrudnione, i sam się już gubię w gąszczu spekulacji na forach internetowych.

Z drugiej strony zastanawiam się po co mi TURBO ...

Nowa grafika - OK Fajny BAJER

Większy dysk - aktualny starcza bo nie używam go do magazynowania Nagrań - nagrywam, oglądam i kasuję.

Obecnego nie mam nawet wpiętego do neta , you tube oglądam na kompie ...

Gry :lol:

Jeżeli chcą żebym się z nimi wiązał jeszcze 13 miesięcy i wrzucał im 100 PLN hmmm ... Szczerze powiem że jestem na etapie wykaszania swoich umów długo terminowych ...

Więcej jest na NIE niżeli na TAK :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu ja bym nic nie zmieniał, i czekał spokojnie do końca umowy.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
........

Jeżeli chcą żebym się z nimi wiązał jeszcze 13 miesięcy i wrzucał im 100 PLN hmmm ... Szczerze powiem że jestem na etapie wykaszania swoich umów długo terminowych ...

Więcej jest na NIE niżeli na TAK :unsure:

Nie "wrzucał", a "wrzucił" 99zł, czyli jednorazowo przy wymianie boxa. Nie wiem, ale może opacznie zrozumieliście razem z Alcazarem wypowiedź z postu 222, stąd i dziwny komentarz Alcazara.

A tak w ogóle to umowa bieżąca biegnie do końca normalnym trybem, a później nie przedłuża się, a te 13 miesięcy to jest przymus do 3 pakietów za 48zł i nic więcej. Żadna bieżąca umowa i na bieżących warunkach, jakie ktoś ma obecnie, nie przedłuża się.

To jest odrębne 13 miesięcy gdzie użytkownik deklaruje się że nie rozwiąże jej przed terminem i będzie płacić za co najmniej 3 pakiety przez ten czas.

Wszystko to jest zapisane w warunkach promocji, które każdy wymieniający boxa, dostaje wraz z aneksem.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniąc po prau punktach prowadzących Nkę dowiedziałem się że w mieście Gdańsk w obecnej chwili jest dostępny JEDEN ! punkt który dokonuje wymiany ;starym; abonentom recordery na turbo. Na razie wyleczyli mnie z zamiany i zarobienia 99zł. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka jest w Łodzi, nRecordera nie można wymienić na turbo w żadnym z wymienionych na stronie n punktów serwisowych (Kolumny, Ogrodowa, Trębacka). Wymiany teoretycznie można dokonać (info z BOK) na Kilińskiego, Jaracza i Rybnej, ale tylko jeden z tych punków wymieniony jest na oficjalnej liści na stronie n.pl i to jako "zwykły" punkt sprzedaży (Kilińskiego). Zadzwoniłem tam i dowiedziałem się że mogę u nich wymienić nRecorder na turbinę ale nie w tym tygodniu. Nie udało mi się zidentyfikować dwóch pozostałych punktów więc do nich nie dzwoniłem, a bujać się przez pół miasta aby się przekonać że nie mają turbin to mi się nie chciało.

Ja jestem wyleczony z turbo recordera, nie zamierzam za nim się uganiać, generalnie poszedłbym jeszcze dziś do konkurencji ale żadna nie jest lepsza.

Pozdrowienia dla kadry zarządzającej w ITI Neovision, na waszym miejscu zastanowiłbym się nad zmianą zawodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja miałem więcej "szczęścia". W Krakowie wymieniłem zwykłego na turbo już 2 razy od czwartku, raz miał padnięte HDMI - wymieniłem na następną sztukę w piątek. I tak od piątku czekam do tej pory na aktywację, już dobrze ponad 30 godzin, w międzyczasie 2 telefony popędzające, w odpowiedzi "trzeba czekać, dużo aktywacji". Zasadniczo od czwartku rana do tej pory jestem bez działającego sprzętu.

Powiem Ci, że nie masz czego żałować i chyba nie ma się co śpieszyć z wymianą. Lepiej przeczekać "choroby wieku dziecięcego", całego systemu wymian.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że eN nie uczy się na własnych błędach. Za każdym razem jak pojawia się nowy sprzęt dzieje się dokładnie to samo - chaos informacyjny, chaos logistyczny, chaos techniczny... ach gdyby tylko była jakaś rozsądna alternatywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja przeżyję brak 3D menu i You Tube :) ... Kasowanie 99 pln i przedłużanie umowy o 13 miesięcy to lekkie przegięcie ... 99 pln rozumiem , ale chwytanie na dodatkowy czas to już przesada - w moim wypadku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze :P Jak komuś nie potrzebne większy dysk i nowy soft to po co ma brac :)

No chyba ze jest HD maniakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda, że generalnie mają problem z aktywacją Turbin. Ja czekam na aktywację swojej od piątku od 15-stej.

2 razy ich poganiałem w odstępie ponad 8h, za drugim razem dostałem informację, że problem jest im znany ale że będą mogli się nim zająć dopiero w poniedziałek jak przyjdzie dział techniczny do pracy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam od piątku od 12 w południe i też kanał. Nic tylko się wku....rzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA:

Turbo był rozdwany od kilu tygodni.

O tym napisałem znacznie wcześniej.

Bez softu nic się nie zmienia.

UWAGA [2] :

z nowym softem, także nic się nie zmiania.

UWAGA [3]

SAT N sprzedana w 100%.

Czytajcie w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosz, co za bełkot...

A wracając do tematu boxa, mam wrażenie że jest problem z aktywacją sprzętów które załapały od razu _8 Release, sztukę z czwartku którą miałem wcześniej i która pierwotnie zassała _4 Release, aktywowałem bez problemu, a ta ni czorta. Pomimo, że dzwoniłem już dwukrotnie i puszczali kolejną aktywację z ręki.

Zresztą jest oficjalny komunikat na forum N-Ki. Coś mi się zdaje że pójdzie kolejny soft, który przywróci opcję poprawnej aktywacji, albo w samym procesie aktywacji będę musieli coś poprawić.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...