Skocz do zawartości
Rejter

Panasonic TX-P50V10E bezprzewodowa łaczność z netem.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się tą plazmę podpiąć bezprzewodowo do sieci? Wiem ze nie ma wifi ale może jest jakiś sposób. Kompa z ruterem mam na poddaszu i sieje mi na cały dom . Kabel odpada. Proszę o podpowiedz.

ps.

mam neoestradę 2mb i ruter Asus Wireless ADSL Router WL-600G.

http://www.komputronik.pl/index.php/produc...er_WL-600G.html

kupiłem - TP-Link punkt dostępowy 54Mb/s TL-WA501G

http://www.komputronik.pl/index.php/...TL-WA501G.html

czy da sie bezprzewodowo zmostkować rutera asusa z access point TP-Link?

Jeśli tak to jak to skonfigurować bo bawię się od 2 godz. i nic nie wychodzi :) .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie bardzo prosto. Odwiedziła mnie rodzinka w której dziecko jest na informatyce. Za 20 minut poinformował mnie ze wszysko już dziala :o . Szczegółami technicznymi Cie nie zasypie bo nie uczestniczyłem w tym. Dostał rozkaz idz i zrób i zrobił. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie bardzo prosto. Odwiedziła mnie rodzinka w której dziecko jest na informatyce. Za 20 minut poinformował mnie ze wszysko już dziala :P . Szczegółami technicznymi Cie nie zasypie bo nie uczestniczyłem w tym. Dostał rozkaz idz i zrób i zrobił. ;)

to może jednak się dowiedz szczegółów i podaj jakiś manual :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wykorzystałem zakupiony dla N Turborecordera Access Point DLinka. Ustawiony jest w tryb AP klient, połączony kabelkami z N rcorderem i Panasonikiem. Router Linksys rozsiewa sygnał z kablówki po mieszkaniu (10MB/sek) i korzystają z niego 3 komputery i wymieniony AP. Wszystko działa idealnie.

Edytowane przez Predator44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...