Skocz do zawartości
silenthill

Uncharte2 Among Thieves nadchodzi na ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w Megia-Expercie w małym miasteczku na Podkarpaciu(szok),gra była po 234 zł.

Tragedia.Sprzedawca powiedział że nie sprzedał ani jednej sztuki, a dla siebie kupił przez internet.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiajace jest co chcą osiagnac takim postepowaniem ? W MM Zabrze jest lekko liczac z 200-300 pudelek z tą grą, tyle co reszty pozycji na ps3 razem wzietych :lol:. Zawsze myslalem ze to dziala w ten sposob ze w pierwszych dniach sprzedazy jest drogo bo wiadomo najwieksza sprzedaz a potem cena idzie systematycznie w doł a tu taki zonk ciekawy mnie spotkal :). Wychodzi na to ze te 199 to byla promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie pocieszam tym ze kiedys kupowałem gry na pierwszą playstation po .... 219zł :lol:...a cartridge do N64 po 350zł /goldeneye tyle kosztował/

a jakie były wtedy gry każy wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N64 i ceny za karty hehehe to były czasy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

No to platynka wpadła ;) Gierka po prostu wymiata, oby więcej takich pozycji... :o

Niestety muszę stwierdzić, że w moim odczuciu niepokonana gra lider na PS3 - Uncharted: Drake Fortune, została zdetronizowana przez U2: AT :)

Moja kochana żonka właśnie kończy i zdobędzie 5 platynkę :) Ha! :) To jest mój największy sukces :D ...nakłonić tak żonkę i nastawić pozytywnie do PS3, że pokocha granie ;) ...i się udało! :) ...oczywiście teraz płaczę, bo mi zżera 2 godziny wieczorem na granie :D ...które sam mogłem pograć :D

Gierkę polecam z czystym sumieniem... To za ile 3 część? 1, 2 lata? :) Polecam kupić filmik w dodatkach w grze za 10000$ o możliwościach CELLa i jak odciążyli procesor, całkiem sprytnie :( ...metoda dobrze znana z PC :) ...także 3 część sporo nam pokaże...

Jaka fabuła? :) Ja chętnie widziałbym:

- coś o Atlantydzie

- coś o Graalu :)

Wiem oklepane, ale Nathan i tak zrobi z tego hit! :)

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to taki tomb raider obecnych czasów... tak samo się kiedyś jarano TR : ) Miodzio : ) Widzę, że ta gra pochłania osoby, które wcześniej nie grały. Coś w tym jest. Już z wieloma takimi opiniami się spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cie, nie porównuj tej gry do TR. Nawet się do TR nie umywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

:D Zaczynałem na grze telewizyjnej, było w niej kilka gierek, piłka nożna, koszykówka, hokej, tenis ziemny itd. Oczywiście grało się ludzikami - kreseczka pionowa składająca się z 2-3 pikseli i ramki. Miałem wtedy 6 lat... Potem Atari 130XL, Amiga 500, Amiga 1000, PC 286, PC 386, DreamCasty, PSX, PS2, PS3, wcześniej jeszcze jakieś tam dziwne maszynki :)

Tomb Raider, hmm, tak to klasyk... Może tam stopy myć Unchartedowi :)

Także kto jak kto, ale troszkę już sobie pograłem w gierki tego typu i jeszcze nie widziałem takiej dawki emocji i rozrywki, jaki dała U1 i U2 :)

:) Oczywiście rzecz gustu, niektórym może się podobać, niektórym nie... Jednak dźwięk, grywalność, GRAFIKA i jej szczegółowość, która w niektórych momentach nie ma znaczenia, jak odpadająca farba z drabinki od pociągu i rdza pod nią, robią ogromne wrażenie...

Szacunek dla Twórców. Moim marzeniem wobec U2, było: "Jak dla mnie niech zrobią identycznie jak U1, tylko inna fabuła i mnie to wystarczy". Ku mojemu zdziwieniu, zrobili właśnie tak, tylko wszystko o wielki krok lepiej. Pozostali przy sterowaniu, bo po co zmieniać coś, co jest intuicyjne...

Większość z Was to i tak pewnie Dziadki Leśne :) ...ale gram od 23 lat... Za rok 30 stuknie... Sporo się nagrałem w swoim życiu, także seria typu gier, jak Uncharted nie jest mi obca. A skoro mnie wzięło i zachwyciło, porwało, znaczy, że to wart pieniędzy tytuł :) - niech żyje skromność. Ogólnie ciężko mnie zadowolić! :P:) Bez skojarzeń :P

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za sobą 24 lata grania i nie zarzucam nić U1 i U2, bo to dla mnie wyznacznik dla innych gier z ps3. Ale nie oszukujmy się w TR były zagadki a tutaj parcie do przodu. Ludzie prostych zagadek z U1 nie umieli rozwiązać. Mojej żonie U1 podobał się na początku puki nie okazało się, że pokonanie kolejnych poziomów zależy od zabicia wszystkich na planszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam za sobą 24 lata grania i nie zarzucam nić U1 i U2, bo to dla mnie wyznacznik dla innych gier z ps3. Ale nie oszukujmy się w TR były zagadki a tutaj parcie do przodu. Ludzie prostych zagadek z U1 nie umieli rozwiązać. Mojej żonie U1 podobał się na początku puki nie okazało się, że pokonanie kolejnych poziomów zależy od zabicia wszystkich na planszy.

kochałem kiedyś TR,ale to było dawno... teraz rządzi U1 i U2 i właśnie dla mnie ok,że tych zagadek jest tak mało...

kwestia gustu a jak wiadomo o gustach.....................................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doskonałym uzupełnieniem PS3 jest - mimo wszystko - Wii ;)

Na prawdę - po sesji z Moedrn Warfare czy Uncharted - sesja w MarioKart on-line czy olimpiadka dobrze robi :)

A dla kobitek dobrze jest kupic wii-fit - mamy wtedy dodatkowo grę-doskonałą zabawę-osobistego trenanżera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dla kobitek dobrze jest kupic wii-fit - mamy wtedy dodatkowo grę-doskonałą zabawę-osobistego trenanżera

Powiedź to temu kolesiowi który zmarł przy tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny argument - oto kolejne dla nieuprawiania sportu

- żona Liam Neeson'a zmarła wskutek obrażen głowy podczas zjadu na nartach /śmierć pnia mózgu/

- wiceprezydent miasta Poznania zmarł w zwiazkuz kompikacjami po nieszczęśliwym upadku z konia

- w ciągu roku zmarło na murawie przynajmniej TRZECH piłkarzy /a ilość kontuzji jest wręcz niepoliczalna/

mógłbym tak wymieniać i wymieniać. Równie dobrze możemy pisać o niebezpieczenstawie jazdy samochodem, lataniu samolotem, przechodzeniu przez jezdnię, niezdowym odżywianiu etc

BTW a skąd wiesz że ten koleś zmarł w związku z ćwiczeniami w tej grze a nie chorobą na którą cierpiał ? Z tego co ja wiem- WiiFit to ćwiczenia wybitnie nie forsowne

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoł wywowałem pradziadka TR i jaka reakcja ; ) Wtedy kiedy siedziałem w ręku z pierwszym numerem polskiego magazynu Playstation z demem TR nikt mi nie zabierze ; p to był szok i przełom. Na tamte czasy to było coś powalającego i.... nowego. Dzisiaj żadna gra nie ma szans wywołać takiego czegoś no chyba, że dla kogoś są to pierwsze spotkania z grami w życiu...

Ale na dzisiejszy czas TR umarł (chociaż ostatnia część była w miarę ok) a coś co go trochę przypomina (też coś tam odkrywamy po świecie itp) to właśnie U2 ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mobor takie przekomarzanie :(. Jak kolo zmarł to wiemy tylko z gazet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wtedy kiedy siedziałem w ręku z pierwszym numerem polskiego magazynu Playstation z demem TR nikt mi nie zabierze

A to nie było tak że demo TR było dołączane to konsoli? Oczywiście do magazynyrówniez mogło byc dołączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop

Hehe właśnie jestem w trakcie oglądania na Canal+ filmu "Wyprawa Kapitana Sir Francisa Drake'a " -pra pra pra dziadka Nathana :lol:

Film jest z 2009 roku i jest nawet nawet .

Edytowane przez Dawidowski1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwie ciekawostki związane z grą:

1 - pewien portal zwrócił - słusznie zreszta - uwagę iż Naughty DOG totalnie zepsuło rynek gier ! Dlaczego ? Poprzez wypuszczenie produktu niemal doskonałego !

Jak zauważyli - obecnie kazda gra- jaka by ona nie była - jest o 1-2 generacje za Uncharted /jeśli ma dobrą grafę to nie ma dobrej fabuły itp/

2 - prace nad Uncharted 3 - RUSZYŁY !!

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyły? A gdzie dowód? :)

Żartuję - oczywiście, że ND będzie eksploatować swój genialny silnik (czy robi to już teraz czy za chwilę, nie ma znaczenia).

Co więcej - (a propos "zepsucia rynku") - przez najbliższy ca. rok nawet nie muszą się zbytnio wysilać nad jego optymalizacją i kwestiami technicznymi.

Wystarczy nowa fabuła, nowe lokacje i pomysły na rozgrywkę - i mają kolejny HIT. Bo długo nikt jeszcze nie osiągnie ich poziomu, biorąc pod uwagę całokształt doznań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby zrobić na tym silniku coś innego niż tego typu gra : ) Eh żeby wszyscy umieli tyle co oni..... przepaść w tym momencie jest duża między różnymi studiami...

Kiedyś Namco itd a dzisiaj mamy takiego T6 wyglądającego jak ehhhhh szkoda gadać. No nic. Japonia się już chyba skończyła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie gadaj - Japonczcy mają swojego Shigeru Miyamoto....

Po sesji z PS3 nic nie daje tyle radochy co pobieganie sobie Marianem

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jakby zrobić na tym silniku coś innego niż tego typu gra : ) Eh żeby wszyscy umieli tyle co oni..... przepaść w tym momencie jest duża między różnymi studiami...

Kiedyś Namco itd a dzisiaj mamy takiego T6 wyglądającego jak ehhhhh szkoda gadać. No nic. Japonia się już chyba skończyła ;)

Ciekawe jak wyglądałby fps, lub survival horror na tym siniku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslę że kiepsko - grafa jest świetna ale zbyt cukierkowa do takich gier

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co sugerować widoczkami i kolorkami U2, bo tu nie chodzi o grafę ale wydajność silnika.

ND 2.0 to aktualnie potęga w deweloperskim świecie i bez trudu oczami wyobraźni widzę np. survival-horror pokroju Resident Evil czy Silent Hill.

Kwestia innej kolorystyki, lokacji, klimatu.

Edytowane przez Butcher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...