Skocz do zawartości
aca1

wybór klocków pod KD - Jamo A 405 HCS 5 - ktos słyszał?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od dłuższego czasu przygotowuje sie do realizacji życiowego marzenia jakim jest zbudowanie pełnego zestawu KD,

TV już jest (37LH3000) jako źródło sygnału służyć będzie Popcorn C200 (jak sie zamówienie zrealizuję), pozostał największy dylemat czyli Ampli i głośniki, w końcu zdecydowałem sie na ampli HK AVR255 (przesądziły ogólne pozytywne opinie, stosunek możliwości względem ceny i wysokość ciut niższa niż standard dzięki czemu nie muszę kupować nowego mebla na AV)

Jednak prawdziwy dramat rozpoczął się w momencie wyboru zestawu głośników, ponieważ z racji ograniczonych możliwości lokalowych pokój 18m2 plan pokoju wstawienie tam polecanego zewsząd Jamo S606 bez zburzenia obecnego układu mebli jest niewykonalne, kolejna sprawa to z racji zbliżającego się dziecka (już niedługo:D ) muszę wybrać takie kolumny które wytrzymają jakiś czas... (ktoś ostatnio sprzedawał na Allegro s606 właśnie z powodu dziecka) więc najsensowniejsze wydaję się wybranie głośników umożliwiających powieszenie na ścianie, tylko ze tutaj ciężko dokonać jakiegoś sensownego wyboru - małe zestawy HK , czy JBL wydają się strasznie "plastikowe" a KEF jest poza zasięgiem cenowym - planuję wydać na głośniki nie więcej niż 3k pln, wiec w oko wpadły mi Jamo A 405 HCS 5 ,niestety nigdzie nie udało sie znaleźć jakiejś sensownej recenzji/opinii o tym zestawie wiec jedyne co pozostaje to odsłuch w Media Markecie. Czy komuś przychodzi może do głowy jakiś inny godny polecenia "wiszący" zestaw w przedziale cenowym 2 - 3k pln. oczywiście lepiej żeby był ciut tańszy, ale nie poniżej rozsądnego poziomu jakości

z góry dziękuję za rzeczowe podpowiedzi.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo że zestaw HK wydaje ci się plastikowy to posłuchaj jeszcze tych HKTS 11. Ja byłem nimi mile zaskoczony , fajnie metalowe obudowy i całkiem mocny subwoofer- w każdym razie nie warto ich skreślać w przedbiegach ;) kosztują poniżej 2000 wiec zostało by na kilka filmów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...