Skocz do zawartości
gigant

PHILIPS 32PFL7404H czy warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakładam nowy temat poniewaz nie znalazłem zadnego tematu zwiazanego z tym tv na forum, no moze jeden ale bez odpowiedzi. Zastanawiam sie nad zakupem tego tv ale brak jakichkolwiek opini w internecie i na forach zacząl mnie zastanawiac czy jest on az tak kiepski ze nikt go nie kupuje i nie warto o nim pisac? czy są lepsze w podobnej cenie? Prosze o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Zakładam nowy temat poniewaz nie znalazłem zadnego tematu zwiazanego z tym tv na forum, no moze jeden ale bez odpowiedzi. Zastanawiam sie nad zakupem tego tv ale brak jakichkolwiek opini w internecie i na forach zacząl mnie zastanawiac czy jest on az tak kiepski ze nikt go nie kupuje i nie warto o nim pisac? czy są lepsze w podobnej cenie? Prosze o pomoc.

Pozdrawiam

Philips 32PFL7404H - nie zastanawiaj się, bo warto (kupiłem go za 2 447 zł).

Mam go od trzech tygodni i jestem bardzo zadowolony.

Przy sygnale SD - obraz super wyraźny, żadnych smużeń, kolory ustawisz jakie chcesz no i dźwięk jak dla mnie bardzo dobry.

Przy zwykłej antenie i odbiorze sygnału analog. (dobrej jakości) obraz oceniam na +4.

Przy programach HD - ideał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedz :) A mozesz cos napsiac o odtwarzaniu filmow, zdjec przez usb . Przez pewien okres tv bedzie podpiety wlasnie do zwyklej anteny tak ze cieszy mnie to co napisales do jakosci obrazu. A powiedz mi jeszcze czy jak tv jest wylaczony slychac u ciebie takie charakterystyczne buczenie/piszczenie? Bo czytalem o tym ale w innych modelach.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, co z USB?

Philips 32PFL7404H - nie zastanawiaj się, bo warto (kupiłem go za 2 447 zł).

Mam go od trzech tygodni i jestem bardzo zadowolony.

Przy sygnale SD - obraz super wyraźny, żadnych smużeń, kolory ustawisz jakie chcesz no i dźwięk jak dla mnie bardzo dobry.

Przy zwykłej antenie i odbiorze sygnału analog. (dobrej jakości) obraz oceniam na +4.

Przy programach HD - ideał.

Napisz coś więcej. Co masz podłączone? Czy grasz? Jak współpraca z PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za odpowiedz :) A mozesz cos napsiac o odtwarzaniu filmow, zdjec przez usb . Przez pewien okres tv bedzie podpiety wlasnie do zwyklej anteny tak ze cieszy mnie to co napisales do jakosci obrazu. A powiedz mi jeszcze czy jak tv jest wylaczony slychac u ciebie takie charakterystyczne buczenie/piszczenie? Bo czytalem o tym ale w innych modelach.

Pozdrawiam

Zdjęcia i muzyka(mp3) przez USB bez zastrzeżeń, jeżeli chodzi o filmy to ma kłopoty z napisami, ale nowy soft powinien to poprawić - Philips bardzo często zamieszcza nowe softy na swojej stronie. Jeżeli chodzi o "buczenie" to po wyłączeniu TV pilotem nie słyszę jakichkolwiek - tego typu dźwięków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mozesz cos napsiac o odtwarzaniu filmow, zdjec przez usb .

Posiadam 8404, czyli 7404 z ambilightem i polecam ten TV. Obraz super.

Specjalnie sprawdzałem przed zakupem i te TV dobrze odtwarzają filmy AVCHD (zgrane z kamery fullHD) przez USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...