Skocz do zawartości
patryk1412

Zewstaw 7.0 z dwóch 5.0 ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po pierwsze chciałem zapytać czy system głośników 7.1 ma sens? Robię taki mały remont i mam okazję wpakować 2 dodatkowe głośniki, tak aby zamaskować kable kując w ścianie i prędko taka okazja się nie nadarzy. Chodzi o to jak stoją teraz filmy czy gry z dźwiękiem? Z tego co się orientuje to jest kilka filmów na BL w 7.1 w TrueHD oraz w ogóle gier ani na czarnulkę ani na Xpudło. To prawda?

Druga sprawa. Związku z tym, że nie mam możliwości dokupienia identycznej pary głośników w doborze do moich obecnych myślałem, aby kupić sobie zestaw 7.0 w miarę jakiejś znośnej firmy. Z tego co jednak zobaczyłem ( http://www.ceneo.pl/;004c322;0112-0;017P2-34864-34865.htm ) to ciężko o takie zestawy w rozsądniej cenie, a jeden z takich zestawów jest mocno besztany w dodatku jakieś śmiesznej firmy. Jak tak patrzę ponad 2000 zł to tez nie wiem jakby te głośniki działały.

Wpadłem na szatański plan :rolleyes: . Nie wiem czy w ten sposób uda mi się oszukać "system" :P , więc Was pytam czy to ma sens.

Wypatrzyłem takie głośniki: http://www.ceneo.pl/1547552 . No nie jestem żadnym specem audio, ale wydaje mi się, że Yamaha to szanowana firma. Co byście powiedzieli jakby kupił 2 takie zestawy głośników i z jednego zabrał 2 głośniki tylne i miałbym zestaw 7.0. Wyszłoby mi trochę drożej o tej śmiesznej firmy w poprzednim linku, do tego miałbym głośniki dobrej marki. Co myślicie o takim zabiegu? Pomijając fakt, że wykorzystam z tego pobieranego zestawu głośniki jakoś. Moja w tym głowa.

:lol:

Pozdrawiam,

Patryk

___________________

edit:

Jednak ceneo mnie wprowadziło w błąd... Bo te głośniki Y są 3.0 za tą cenę , tak mi filtr podał że 5.0 . Może być inna firma, w miarę znana i zestaw 7.0 żebym złożył z dwóch 5.0. Da radę? :)

Edytowane przez patryk1412

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić zwykły zestaw 5.1 a do niego większe fronty 2.0 i w efekcie uzyskasz 7.1 , wiadomo że najlepiej dobrać zestaw tej samej firmy i modele ze zgodnymi parametrami, audiofile nie jestem ale ale tak właśnie zrobiłem i korzystam z takiego hybrydowego zestawu bo kupiłem wszystko okazyjnie za grosze i nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...