Skocz do zawartości
besson

Promocje na pakiety usług w n - początek nowości przed konferencją n

Rekomendowane odpowiedzi

Podpinasz kabel ant. do wejścia ANT 1, w menu dekodera wyłączasz obsługę drugiej ANT (Setup-->Ustawienia-->Antena żółty przysik wyłącza obsługę drugiej anteny) i będzie pięknie śmigało. Nie trzeba nic przepinać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podpinasz kabel ant. do wejścia ANT 1, w menu dekodera wyłączasz obsługę drugiej ANT (Setup-->Ustawienia-->Antena żółty przysik wyłącza obsługę drugiej anteny) i będzie pięknie śmigało. Nie trzeba nic przepinać...

a jak z diceqiem na 1 antenece rekordera, i czy jesli mam czasze 80 cm to styknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na stronę n-ki żeby sprawdzić warunki zmiany i widzę że jakaś promocja jest ale trzeba mieć "Kupon" - co to i gdzie dostać? No i co z tym ostatnim rachunkiem, przecież nie zaniosę im TV żeby wyświetlić FV :P

hmm chyba się nie załapię bo mam nboxa już długo

Edytowane przez macias

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te "kupony" były wydawane w grudniu 2008 dla abonentów, którzy masowo zamawiali "czarnuchy". eŃce zabrakło wtedy sprzętu na realizację wszystkich zamówień, więc wydawali "białasy" z kuponem na bezpłatną wymianę w przyszłości. Zdaje się, że termin ważności tych "kuponów" minął, zatem info na stronce nieaktualne.

Z tego co ja się orientuję (mogę się mylić) obecnie nie ma godnej polecenia promocji wymiany boxa na recorder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te "kupony" były wydawane w grudniu 2008 dla abonentów, którzy masowo zamawiali "czarnuchy". eŃce zabrakło wtedy sprzętu na realizację wszystkich zamówień, więc wydawali "białasy" z kuponem na bezpłatną wymianę w przyszłości. Zdaje się, że termin ważności tych "kuponów" minął, zatem info na stronce nieaktualne.

Z tego co ja się orientuję (mogę się mylić) obecnie nie ma godnej polecenia promocji wymiany boxa na recorder.

termin mija z końcem sierpnia, muszę poczekać to może we wrześniu coś ciekawego będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tak czy owak będą narzekania. To jest norma u Nas. Jeżeli ludzie narzekają na HBO czy C+ to nagle będzie łał? Nowy kanał nigdy nie ma łatwo. Ale na szczęście nFilm to tylko pikuś do tego co będzie pokazane 2 września ; p Bo zaręczam, że na nFilm się nie skończy z niespodziankami z HD w tym roku : >

Pożyjemy zobaczymy. Skoro nie lis to może bardziej uniwersalna oferta? :) Zresztą. Skoro Tomasz Raczek zakasał rękawy to mam nadzieję na wersje reżyserskie, klasyki i maratony. Indiana, Star Wars, LOTR, Ghostbusters, Blade Runer i inne klasyki w dobrym HD na jednym kanale? Wiem, marzenia polskiej głupiutkiej główki. ;)

Niespodzianki w HD? Wątpię. Transponderów się nie ma a nowości zachciewa. Choć podobno Polsat z BBC się poprztykał o wyłączność. Podobno. Popularne ostatnio słowo :)

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak słabo z wiarą w miejsce na transpo ; ) U nas wszystko się da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz oczywistą rację - nowa generacja to recorder. Tyle tylko, że abonamentami są również "białasy" jak ich ładnie nazywasz. Sądzę, że mogą poczuć się dotknięci brakiem troski ze trony operatora, któremu płacą takie same złotówki (w sensie nie podrabiane) jak abonenci recorderów.

Dla "bialasow" cos tam jest. Natomiast jak ktos bral "bialasa" to chyba ze swiadomoscia, ze nie bedzie mial dostepu do wszystkich "bajerow" jakie oferuje n. Zreszta widac, ze promocje sa tak skonstruowane, by zachecic do brania czarnego lub wymienic bialasa na czarnego. Czarny dekoder to podstawa, bialasy powinny byc wycofane z oferty n.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie sie zgadzam, białe powinny zostać wycofane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bedę musiał dopłacić 10 zł do czarnucha to go wezmę :(

Na chwilę obecną za drogo .

Edytowane przez thom1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bedę musiał dopłacić 10 zł do czarnucha to go wezmę :(

Na chwilę obecną za drogo .

Ja dopłacałem 350zł i jakbym miał białego to bym sie 5 sekund nie zastanawiał. Teraz bez czarnego rekordera juz zyć nie potrafię :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednej rzeczy z tej konferencji możemy być pewni na 100%. Tradycja musi być podtrzymana więc nie będzie ani słowa o multiroom czy nowych wersjach nBoxa. o Sofcie od Osmosys EGG z efektami 3D nie wspomnę. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nFilm to tylko pikuś do tego co będzie pokazane 2 września

Pewnie Feel oraz Pedktus z kanałami n-rado audio.

Pozostaje nadzieja, że piszesz coś z głową. Ale mam duże WĄTPIE.

Ot taki krypto-marketing dla mas uprawiasz kolejny raz.

Ludzie !

Ilość dobrego kontentu ( atrakcyjnych filmów ) zależy wprost proporcjonalnie do kasy przekazywanej właścicielowi owego kontentu.

Źródłem tej kasy są tylko i wyłącznie odbiorcy N-faktur.

Abonameci N-ki strumienia tej kasy nie chcą zwiększyć i nie zwiększą.

Bo i po co.

Jest tyle fajnych, tygodniowo filmów w darmowych kanałach TVP/POLSAT/TVN, że 99% to wystarczy.

Tym bardzie, że Pan Z. Solorz pilnuje aby nie zachwiała się równowaga nadawców.

Po to właśnie wprowadza PVR HD SAT i POLSAT HD aby wybić z głowy n-konsumentom dodatkowe opłaty za kino HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest tyle fajnych, tygodniowo filmów w darmowych kanałach TVP/POLSAT/TVN, że 99% to wystarczy.

Tym bardzie, że Pan Z. Solorz pilnuje aby nie zachwiała się równowaga nadawców.

Po to właśnie wprowadza PVR HD SAT i POLSAT HD aby wybić z głowy n-konsumentom dodatkowe opłaty za kino HD.

Sam nie wierzysz w to co piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj żródło Twojej wiedzy.

PLEASE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie multiroom? Maciej Sojka na odchodne nie zrobi swoim abo prezentu? Przykre!

Za "bajery" w nBoxach odpowiada DreamLab z grupy ITI, wiec na soft od Osmosys raczej sie nie zanosi - DreamLab zrobi to taniej. A jak to robi? Przyklad - zdalne nagrywanie przez internet polowie abo dziala drugiej nie ;-)

Dla zainteresowanych nizej link do DreamLab:

http://www.dreamlab.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie źródło? Po co? "99%" wystarcza sieczka z TVP/POLSATU/TVN? Dobry Papcio Solorz zadba byśmy nie płacili za kino HD? Żartujesz, czy naprawdę nie czytasz tego co piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie nakręcajcie się. Do środy już tylko trzy dni i przekonamy się co nam enka obieca, a przez następnych kilka miesięcy przekonamy się co z tych obietnic zrealizuję. Życzę sobie i wszystkim abonentom N pozytywnego zaskoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu z satkuriera. http://satkurier.pl/news/49003/nat-geo-wil...ku-z-24-5w.html

Oczywiście, że na konferencji żadnych cudów nie będzie.

Raptem kilka statystycznych informacji na takim poziomie liczbowym do jakiego konkurenci dochodzili przez 7-8 lat a dodatkowo 6 nowych kanałów HD (National Geogafic, Animal Planet i 2 kanały filmowe HD, Disney XD HD, Eurosport 2 HD), poszerzenie VOD-a o kolejną kolekcję, multiroom, nowy dekoder z dyskiem 500 GB i coś tam jeszcze. Żadne cuda, same fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...