Skocz do zawartości
jacb82

SAMSUNG HT-BD2R

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy ten zestawik jest wary swojej ceny czy lepiej poszukac coś innego?

Jak sprawuje sie przy oglądaniu telewizji i filmów z BluRay'a?

Jak sprwuje sie przy słuchaniu muzyki?

Zestaw zamierzam podpiąć do UPC lub N-ki. Czy brak wejścia HDMI wpłynie negatywnie na jakość dźwięku z takiego tunera?

Edytowane przez jacb82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli szukasz tylko kina domowego to nie jest zły. Całkiem duża moc jak na plastiki więc zarówno przy tv jak i BD sprawdza się nieźle. Muzycznie nie gra w ogóle chyba że kogoś zadowala dźwięk z głośników komputerowych (ok ok głośny dźwięk). Brak wejścia HDMI w niczym nie przeszkadza. Problematyczne może być to ze nie czyta wszystkich płyt BD (to pewnie załatwia aktualizacja jeśli jest jakaś dostępna) .

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko moja opinia, ale ja w życiu bym czegoś takiego nie kupił, dla mnie strata pieniędzy, tym bardziej, że w tej cenie można śmiało skompletować o wiele lepszy sprzęt brzmieniowo, a i wizualnie myślę, że również, chociaż tutaj to rzecz gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy sprzęt do kina domowego i nic ponadto. Może lepiej tak jak koledzy wyżej polecają, złożyć sprzęt z odzielnych elementów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 360 Euro nic podobnego nie znajdziesz ...... BRAĆ !!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za 360 Euro nic podobnego nie znajdziesz ...... BRAĆ !!! :lol:

Ale on nie wspomina, że miało by to kosztować 360 Euro, poza tym skąd ta cena? Bo u nas np. na ceneo ceny rozkładają się od 3649,00 zł do 3940,00 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

360 eur ten zestaw kosztuje w Dublinie :lol: Jako że jestem jeszcze końcówke mojej przygody poza granicami naszego pięknego kraju własnie w Dublinie, zapytałem o ten zestaw. Ale moze rzeczywiście mają racje Ci którzy doradzają poskładanie samemu zestawu. Tylko czy; -odtwarzacz BluRay

-wzmacniacz

-kolumny przednie

-glosniki tylne

-glosnik centralny

-subwoofer

- czy coś pominąlem??

kupie w kwocie do 2500zł ??

Edytowane przez jacb82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z subem możesz się chwilowo wstrzymać, bo może się okazać, że będzie zbędny(czyt. być może niepotrzebny), z resztą zależy jaki zestaw kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie z subem można się wstrzymać ale nie dlatego że jest niepotrzebny tylko lepiej kupować lepszy zestaw przez kilka miesięcy niż coś słabego na raz. NIE ma kina domowego bez subwoofera choćbyśmy mieli kolumny za 20 tys za szt .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
360 eur ten zestaw kosztuje w Dublinie :D

Nie tylko - u Krzyżaków także - dokładnie 362 EUR.

No, ale jeśli masz więcej kasiorki, to pchaj się w inne klimaty - Koledzy Ci tutaj doradzą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...