Skocz do zawartości
luzak34

stalisty na tył (płaskie) do zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogie towarzystwo

Do mojego zestawu (Onkyo 805 + zestaw magnat 500) usiluje dobrac cos na tyl (aby w koncu miec 7.1).

Przekonywanie zony stanelo na tym ze:

1. ma pasowac kolorem do reszty

2. ma byc plaskie jak tylko sie da

3. mam nie pruc scian

ad.1 obecny zestaw wyglada tak:

http://www.magnat.de/index.php?id=2379&L=1

czyli maja srebna maskownice a kolor to wisnia, sciana na ktroej beda wisiec to jasny bez.. (bodajze lniana jesien sie farba nazywala)

ad.2 no to wiadomo im mniej tym lepiej (ok 10 cm)

ad.3 remont juz zakonczony, wszytko pomalowane to wlasny montaz odpada, cos gotowego zdecydowanie preferuje

z tego co patrzylem to by pasowaly takie: http://www.proson-av.com/index.php3?pageid=12

Sprzedawca w Best audio polecal. Problem w tym ze mojej zonie kolor zupelnie nie odpowiada

Poprosze o jakies namiary bo ja nic znalezc fajnego nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie Canton GLE 410 -przyzwoita kolumna i bardzo wąska (9cm) z wbudowanym wieszakiem więc nie trzeba kombinować a przy tym występuje w wielu kolorach (chyba 6) z czego wiśnia jest bardzo podobna do tego co pokazałeś na zdj i też ma stalowosrebrne maskownice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialne....

tylko nie wiem czy nie ciut za male do mojego ampli.. (60/100W)

wydaje mi sie ze nominalna moc powinienem miec ok 90 -100 W.

Co prawda na maxa nigdy nie slucham ale kto wie co dzieciom do glowy przyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie tym co tam napisali. Tą kolumnę podłączałem jako frontową do denona PMA 700 pograła ok godziny na wysokich obrotach i było ok> Twoja 805 nie jest w stanie jej skrzywdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...