Skocz do zawartości
renos

Pytanie do "fachowcow" od plazmy Panasonic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam pytanko do "fachowcow" w tym temacie (do posiadaczy plazmy Panasonic rowniez). Zamierzam kupic plazme Panasonic 46". Poniewaz co chwile wychodza coraz to nowsze modele jaki model wybrac? Czym sie one roznia od siebie. Cena hm.... zalezy ale max 6 tys.

Poczatkowo myslalem o G10 teraz o G15 a co z inna seria? TV bedzie podlaczone do Cyfry badz Polsatu Cyf.

Z gory dziekuje za pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek kupisz nie będziesz do końca kontent po podłączeniu wyświetlacza do dekodera Polsatu. Zrobiłem kilka podejść do tego sprzętu i za każdym razem mnie mdliło. Każdy wyświetlacz poda Ci super obraz, jeżeli podasz mu sygnał z dobrego źródła. Za takie może robić wyłącznie dekoder eŃki lub Cyfry, o odtwarzaczu BR nie wspominając. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cokolwiek kupisz nie będziesz do końca kontent po podłączeniu wyświetlacza do dekodera Polsatu. Zrobiłem kilka podejść do tego sprzętu i za każdym razem mnie mdliło. Każdy wyświetlacz poda Ci super obraz, jeżeli podasz mu sygnał z dobrego źródła. Za takie może robić wyłącznie dekoder eŃki lub Cyfry, o odtwarzaczu BR nie wspominając. :D

No cokolwiek to bedzie powiedzmy ze nawet Cyfra lub BR ale nie pytam sie o jakosc telewizji ktora lepsza a o model Panasa :)

Mimo to dzieki za odpowiedz. Jeszcze nie mam anteny ale cos wiem wiecej na temat jakosci.Wiekszosc przemawia ku Cyfrze :)

ALE CO Z MODELEM PANASA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V10 i po temacie . :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
V10 i po temacie . :D

V10 z tego co sie orientuje jest starsze niz G15 czyz nie? No i nie wiem Czy z V 10 zmieszcze sie w 6 tys nie sprawdzalem cen pod kontem V10

A czemu V10 a nie G 15 czym sie roznica?

A tak jeszcze przy okazji to wydaje mi sie ze Panas z serii V10 to albo 42 albo 50 cali a mnie interesuje 46 :)

Edytowane przez renos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
V10 i po temacie . :lol:

Niestety V10 nie występuje w 46 calach więc pozostaje ci wybór między G15 a G10 no i G15 może nieznacznie przekroczyć twój założony budżet. Różnice miedzy nimi są niewielkie sprawdź sobie na stronie Panasonica tam jest porównywarka tv.

__________________

Panasonic TX-P50V10

Onkyo TX-SR607

JBL CSS 1500

Panasonic BMP-BD80 EG-K

Edytowane przez greg419

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...