Skocz do zawartości
mwisiorek

LG 37LH4000 czy 42LH3000 - który wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie zastanawiam sie nad jednym z wyżej wymienionych modeli.

Rozmiary mojego pokoju sa takie że i 37 i 42 cale będa sie dobrze w nim prezentować. Telewizor ma sluzyć głównie do gier (Xbox) oraz Cyfrowego Polsatu.

Cena 37LH4000 jak równiez 42LH3000 oscyluje wokół 2800zł

Mam dylemat, bo myślałem o 42 calowym LH3000 ale ten LH4000 rzeczywiscie jest chyba lepszy, nie wiem tylko ktory z tych modeli lepiej sprawdzi sie w połączeniu z konsolą??

Widziałem dużo dobrych opinii na temat modelu LH3000, że dobrze sprawuje sie pod xboxem itd

LH4000 kusi mnie głównie tym 100Hz oraz odtwarzaniem filmow z USB(przydatna rzecz jeśli się 4 razy w tygodniu ogląda wrestling[WWE])

Nie chciałbym poprostu pozniej zalowac ze kupilem 37 calowy nowszy model niż 42 calowy troszke starszy.

Który z nich moglibyście polecić.

Mniejszy a nowszy model czy większy a starszy?

Pomóżcie bo jeszcze dziś chciałbym zamówić sprzęcik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego, że jeden jest nowszy a drugi starszy, oba modele wyszły jednocześnie, tylko LH4000 jest wyższym modelem, właśnie przez to 100 Hz oraz możliwość oglądania filmów z USB. Powiem najprościej. Jeżeli będziesz oglądał z odległości powyżej 3m, to weź sobie 42", bo 100Hz nie będzie tak mocno odczuwalne, za to będzie satysfakcja z tych dodatkowych 5".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam podobnie jak kolega @samir, sam posiadam 42LH3000 i jestem zadowolony, bo wiadomo, zawsze te kilkanaście cm więcej robi swoje... a brak możliwości ogladania filmow z USB da sie nadrobic np. podłączając peceta czy jakiegoś grajka, sam tak zamierzam niedługo zrobić... Wybór należy do Ciebie, sam jednak stojąc przed takim wyborem (postawiono mnie przed faktem dokonanym - TV stał w domu gdy wróciłem ze szkoły :) ) wolałbym większy model... Mimo że ceny ciągle spadają, kupując 42LH3000 już po dwóch tygodniach... był taki sam tylko 46'' w tej samej cenie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...