Skocz do zawartości
max_max

Platforma cyfrowa TVP jeszcze w tym roku

Rekomendowane odpowiedzi

jak donosi satkurier.pl jeszcze w tym roku możemy się spodziewać nowej, darmowej platformy satelitarnej od tvp.

"Platforma satelitarna TVP będzie oferować dwa pakiety. Pakiet podstawowy będzie bezpłatny i będzie obejmował kanały oferowane obecnie drogą naziemną (TVP1, TVP2, TVP INFO, TV Puls, TVN, Polsat i TV 4) oraz prawie wszystkie pozostałe kanały TVP (do wyboru TVP Polonia, TVP Sport, TVP Kultura, TVP Historia, TVP HD). Jednak obecność TVP HD jest mało prawdopodobna ze względu na konieczność korzystania z droższego dekodera HD. Pakiet rozszerzony, oferowany płatnie, będzie można zamawiać dodatkowo do pakietu podstawowego. Na razie nie wiadomo, jakie kanały będzie obejmował."

źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to cyfrowy polsat będzie miał małe kłopoty z odchodzącymi klientami.Mi to pasuje wtedy telewizja "N" i darmowa platforma TP i mamy wszystkie kanały naziemne plus w "N" sporo w HD( to dla takich jak ja czekających 2 lata na kanały HD w CP)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Platforma satelitarna TVP będzie oferować dwa pakiety. [/url]

prezes swoje a resort swoje :lol:

" TVP zajmuje poczesne miejsce w cyfryzacyjnych planach rządu.

- W strategii planujemy zobowiązanie TVP do stworzenia platformy satelitarnej - mówi wiceminister Magdalena Gaj. - Bo nie da się za pomocą cyfrowych nadajników naziemnych pokryć całego obszaru Polski, m.in. z powodu ukształtowania terenu i dużego rozsiania domów - tłumaczy.

Andrzej Zarębski ostrzega: - Satelitarna platforma TVP jest pomysłem dobrym, o ile służyć ma uzupełnieniu zasięgu naziemnej telewizji cyfrowej. Jeśli natomiast ma to być kolejna po Polsacie Cyfrowym, Cyfrze+, platformie N i TP SA oferta komercyjna, to istnieje niebezpieczeństwo, że ten pomysł znów wyhamuje wyłączenie naziemnej telewizji analogowe

Komentarza TVP do planów resortu nie udało nam się wczoraj uzyskać."

a więcej tutaj:

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,3...ze_cyfrowa.html

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będziemy p.o. prezesa TVP chwalić.

Jeszcze w tym roku zostanie uruchomiona piąta, satelitarna platforma telewizji cyfrowej, której operatorem będzie Telewizja Polska. Konkurenci (Cyfrowy Polsat, Cyfra+, telewizja "n", Telekomunikacja Polska) mogą czuć się zagrożeni - dostęp będzie darmowy.

http://media2.pl/media/53757-darmowa-platf...w-tym-roku.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem :lol:

ja z tego nie skorzystam. praktycznie pełen pakiet mam na n. Ale może to odebrac trochę klientow TNK i Cyfrowemu.

Niemniej rewolucji tu nie widzę. Większośc i tak chce oprócz publicznej Polsat i TVN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze będziemy p.o. prezesa TVP chwalić.

http://media2.pl/media/53757-darmowa-platf...w-tym-roku.html

z pochwałami prezesa i decydentów poczekajmy

z cytatu wyżej

"Początkowo kanały z drugiego multipleksu będą - podobnie jak pierwszego - darmowe, ale w projekcie strategii dopuszcza się tu możliwość wprowadzenia opłat dla widzów, już po wyłączeniu nadawania analogowego."

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy z tej platformy można już korzystać? na stronie tvp piszą że 15 września już ruszyła darmowa platforma TVP. Jest sens się zaopatrzyć w dekoder czy poczekać do pełnego uruchomienia, wogóle już coś nadają? Jeśli możecie to zasugerujcie w jaki dekoder się zaopatrzyć, nie znam się na tym kompletnie siedzę cały czas na zwykłej naziemnej antenie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...