Skocz do zawartości
samir

Zestaw kina + odtwarzacz blueray, jakie są Wasze propozycje?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem już TV i do pełni szczęścia będę potrzebował dobrego kina, chodzi mi tu o amplituner(myślałem o ONKYO) oraz zestaw głośników 5.1, no i do tego najlepiej niedrogi odtwarzacz blueray, najlepiej obsługujący divx + wejście USB i HDMI.

Chciałbym na to przeznaczyć max. 3000 zł

Co możecie polecić?

Ps. A tak przy okazji może ktoś podzieli się doświadczeniami z Multimedią, wprowadzili dekodery (z resztą takie same jak ma N-ka). Jak z jakością sygnału?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, zakupiłem już TV i do pełni szczęścia będę potrzebował dobrego kina, chodzi mi tu o amplituner(myślałem o ONKYO) oraz zestaw głośników 5.1, no i do tego najlepiej niedrogi odtwarzacz blueray, najlepiej obsługujący divx + wejście USB i HDMI.

Chciałbym na to przeznaczyć max. 3000 zł

Co możecie polecić?

Ps. A tak przy okazji może ktoś podzieli się doświadczeniami z Multimedią, wprowadzili dekodery (z resztą takie same jak ma N-ka). Jak z jakością sygnału?

ja Ci polecam ampli sony str gd820 z zestawem wszystkich kodekow HD do tego kolumny i blu sony 350 widzialem taki zestaw w euro za 2999 wiec pewnie da sie kupic taniej.

Edytowane przez vandel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to akurat ciekawe, nie brałem pod uwagę sony, ale może to przemyślę. Mam rozumieć że ten BD był w komplecie za te 2999? A jaki model był kolumn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego sony tez sie przygladalem z ciekawosci i wyglada fajnie, jakos nikt o nim nie pisze, a jest tani i ma wszystko, gdzies w jakis prasie angielskiej dobrze wypadl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak blu byl w komplecie kolumny sony model 6000 a opinie sa o ampli na tym forum lub na konkurencyjnym juz nie pamietam ale opinie byly pozytywne. na pewno lepsze to niz plastik samsunga czy lg, a kolumny zmienic mozna z jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pewno lepsze to niz plastik samsunga czy lg

Nie no, co do tego nie mam żadnych wątpliwości. :)

A wracając do tych kolumn Sony to wygląd naprawdę ciekawy, tylko nie wiem jak z brzmieniem, mam niższy zestaw sony na sklepie z ampli i kolumnami w drewnie , ale w tym zestawie mam duże wątpliwości co do brzmienia i możliwości. Z pewnością przydałoby się dokupić jakiegoś suba, ale w końcu z tym problemu by nie było.

Tak ogólnie to bardzo ciekawe zestawienie, Sony SS-FCR 6000 Sony STR-DG820, tylko ten BD poza HDMI, które jest rzeczą oczywistą nie posiada nic z rzeczy na jakich mi zależy.

Jakby ktoś jeszcze szukał podobnego zestawu to do kompletu można dokupić takiego suba SA-W2500 http://www.ceneo.pl/627209

Edytowane przez samir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do tego sony tez sie przygladalem z ciekawosci i wyglada fajnie, jakos nikt o nim nie pisze, a jest tani i ma wszystko, gdzies w jakis prasie angielskiej dobrze wypadl

ta i głośniki dokładnie te same co kiedyś w zestawach po 1500zł....jeśli kino to ok ale jak ma to coś grać to szukajcie dalej... no może nie gra jakoś tragicznie ale na pewno najpierw posłuchajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta i głośniki dokładnie te same co kiedyś w zestawach po 1500zł....jeśli kino to ok ale jak ma to coś grać to szukajcie dalej... no może nie gra jakoś tragicznie ale na pewno najpierw posłuchajcie

Też jestem takiego zdania, zawsze klientom powtarzam, że tak jak TV kupuje się patrząc jak odbiera, tak kino domowe wybiera się słuchając jak gra.

Sorki, zapomniałem dodać, że nie potrzebuję aż tak mocnych kolumn, zważywszy na fakt, że potrzebne mi są one do mieszkania w bloku, czyli aż tak głośno nie będę słuchał, poza tym bardziej zestaw będzie wykorzystywany do oglądania filmów, no i z pewnością gry.

Edytowane przez samir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...