Skocz do zawartości
macias

WDTVHD sie grzeje

Rekomendowane odpowiedzi

czy to normalne zeby sie tak mocno grzal nawet w standby? U mnie stoi w szafce na dekoderze, inne sprzety tam stojace sie tak nie grzeja, sa co najwyzej lekko cieple a ten prawie goracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

WDTV nie ma trybu standby. Po przyciśnięciu przycisku na pilocie jest tylko włączany bądź wyłączany obraz na wyjściach (HDMI), playerek zaś pracuje cały czas tak samo.

U mnie stoi na szafce obok tv i też się trochę grzeje, więc zachowanie Twojego wygląda na całkiem normalne. Sprawdź tylko czy to grzanie się wdtv nie przeszkadza innym sprzętom w szafce i czy nie jest im generalnie za gorąco (czy jest zapewniona właściwa wentylacja).

Edytowane przez Max74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tym bym się nie przejmował. W standby pobiera do 8W, w stresie ~12W. Porównując np. do nbox recordera który w standby ciągnie ~40W to niewiele. No i ta kompletna cisza, żadnego szumu wiatraczków.

p.s Zawsze można zasilanie podpiąć do amplitunera, wyłączasz ampli - wyłączasz wdtv.

Edytowane przez montas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym bym się nie przejmował. W standby pobiera do 8W, w stresie ~12W. Porównując np. do nbox recordera który w standby ciągnie ~40W to niewiele. No i ta kompletna cisza, żadnego szumu wiatraczków.

p.s Zawsze można zasilanie podpiąć do amplitunera, wyłączasz ampli - wyłączasz wdtv.

ilosc mocy czy cisza to fajnie ale to grzanie sie sprzetu troche denerwuje, podlaczenie przez ampli,hmm nie pomyslalem o tym, niestety nadal nie bedzie dzialac funkcja odtwarzania od momentu przerwania filmu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu zasilania wraca do pewnych ustawień producenta. Najbardziej przeszkadza mi zmiana rozdzielczości na "auto", co akurat w moim przypadku jest nie do przyjęcia ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać z temperaturą naszego playerka.

Trzymałem go w szafce za szybą, podłączonego na stałe do zasilania i po 1 miesiącu używania padł. Menu zapętlało się, przestał odtwarzać niektóre formaty filmów.

Serwis gwarancyjny dał mi nowy egzemplarz, unikając odpowiedzi na pytanie o przyczynę, ale podejrzewam, że przegrzał się, bo zawsze, kiedy go dotykałem, był bardzo gorący.

Na opakowaniu dali fotkę urządzenia leżącego na szafce, ze swobodnym obiegiem powietrza wokół odtwarzacza i chyba tak powinno się go używać.

Teraz, dmuchając na zimne, odcinam zasilanie, kiedy nie używam.

Playerek super!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serwis gwarancyjny dał mi nowy egzemplarz, unikając odpowiedzi na pytanie o przyczynę, ale podejrzewam, że przegrzał się, bo zawsze, kiedy go dotykałem, był bardzo gorący.

Witam, mozesz podac adres serwisu gwarancyjnego, poniewaz mam problem z moim odtwarzaczem...

Dlugo czekales na nowy sprzet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten sam problem występuje w wersji LIVE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...