Skocz do zawartości
Peter

Jaki TV kupić ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym się was poradzić co do TV. Nie orientuje się teraz w tym temacie, a mam zamiar zakupić coś porządnego. Nie gra roli czy to ma być Plazma czy LCD. Jakie firmy i modele polecacie na ten czas. TV musi być całkiem duży, żeby nie "ginął" w pokoju. Proszę o sugestie w średnim przedziale cenowym i tym droższych też, bo nie wiem jeszcze jaką gotówką będę dysponował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Peter' date='23.08.2006, 17:37 ']Witam

Chciałbym się was poradzić co do TV. Nie orientuje się teraz w tym temacie, a mam zamiar zakupić coś porządnego. Nie gra roli czy to ma być Plazma czy LCD. Jakie firmy i modele polecacie na ten czas. TV musi być całkiem duży, żeby nie "ginął" w pokoju. Proszę o sugestie w średnim przedziale cenowym i tym droższych też, bo nie wiem jeszcze jaką gotówką będę dysponował.
[right][post="8876"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
Przepraszam, że będę niemiły ale ja chciałbym ci poradzić abyś najpierw zechciał przejrzeć to forum gdzie w kilku wątkach temat był już wielokrotnie wałkowany. To samo kieruję do wszystkich innych obecnych i przyszłych "urwanych z choinki", bo nikt z forumowiczów nie chciałby napotykać na forum po kilkanaście wątków na ten sam temat. Szanujmy czas swój icudzy! Ufff!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='roberto7856' date='23.08.2006, 17:54 ']Przepraszam, że będę niemiły ale ja chciałbym ci poradzić abyś najpierw zechciał przejrzeć to forum gdzie w kilku wątkach temat był już wielokrotnie wałkowany. To samo kieruję do wszystkich innych obecnych i przyszłych "urwanych z choinki", bo nikt z forumowiczów nie chciałby napotykać na forum po kilkanaście wątków na ten sam temat. Szanujmy czas swój icudzy! Ufff!
[right][post="8879"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Wertowałem już forum i żeby przejżeć całość, która mnie interesuje potrzeba troche czasu...Pozatym myślałem, że dla ludzi, którzy w tym siedzą i są na bierząco to nie problem wpisać 2-3 modele TV, które polecają. A ja bym sobie znalazł już odpowiednie informacje ... Nie oczekuje opisów polecanych TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Peter' date='23.08.2006, 16:37 ']Witam
Chciałbym się was poradzić co do TV. Nie orientuje się teraz w tym temacie, a mam zamiar zakupić coś porządnego. Nie gra roli czy to ma być Plazma czy LCD. Jakie firmy i modele polecacie na ten czas. TV musi być całkiem duży, żeby nie "ginął" w pokoju. Proszę o sugestie w średnim przedziale cenowym i tym droższych też, bo nie wiem jeszcze jaką gotówką będę dysponował.
[right][post="8876"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Peter.
Zadałes pytanie w stylu "jaki samochód kupic aby był dobry, nie musi byc tani ?"
Ja tez nie najlepiej orientowałem sie w temacie TV LCD, a kupiłem. Czytałem to forum i to" [url="http://www.hdtv.com.pl/"]http://www.hdtv.com.pl/[/url] przez jakieś 5 tygodni. Jeśli nie masz czasu to idzź do sklepu dla idiotów i weź co Ci pasuje. ;-)
Poważniej, jest wiele firm, które moza polecić (pewnie co najmniej kilkanaście). Ja wybrałem Sharpa. Co znaczy telewizor "całkeim duży, żeby nie ginął w pokoju".
Ważna jest odległość z jakiej ogladasz. Co to jest dla Ciebie średni i wyższy przedział cenowy? Do czego podłączysz ten nowy telewizor, z czego będzie sygnał?
Pytan jest sporo i dopóki Ty sobie te nie uświadomisz dopóty Nikt Ci nic konkretnie nie odpowie. Spróbuj poczytac oba fora i zadj pytanie precyzyjnie.
Jesli nie to kup: np. Pioneer PDP-506XDE , nie zginie Ci w pokoju , chyba że masz pokój 10x10 m :-)

pozdrawiam
Gatar Edytowane przez Gatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie pytania to rzeczywiscie sa kiepskie w dzisiejszych realiach forumowych ; )
Polecam pisac ile masz kaski bo to podstawa. Masz z 10tysi to uderzaj na Samsunga M7x, zreszta jak wyzej: trzeba troche czasu poswiecic....na szukanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sorki. Jak widzicie niewiele mam pojęcia o tym. Dostałem polecenie dowiedzenia się jakie teraz TV są dobre i dlatego tak poprostu napisałem. Myślałem, że są jakieś modele co się specjalnie wyróżniają. Ale to już nieważne ...
No więc TV jak narazie tylko do filmów DVD, nie ma kabla, ani żadnej Cyfry itp podłączonej.Czy coś będzie w przyszłości podłączane to nie wiem.To żeby "nie ginął w pokoju" znaczy,że np aktualny TV 29" wygląda na 21" w tej przestrzeni :) A pokój w miare duży bo 51m. TV będzie się znajdował tak ok 5-6m od widzów :D JEst zesaw kina domowego Denon wraz z 5 głośnikami Wharfedale. Nie moge sprawdzić dokładnie teraz, więc mówie z głowy... A przedział cenowy, tak do 10tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Peter' date='23.08.2006, 22:55 ']To żeby "nie ginął w pokoju" znaczy,że np aktualny TV 29" wygląda na 21" w tej przestrzeni :) A pokój w miare duży bo 51m. TV będzie się znajdował tak ok 5-6m od widzów :D JEst zesaw kina domowego Denon wraz z 5 głośnikami Wharfedale. Nie moge sprawdzić dokładnie teraz, więc mówie z głowy... A przedział cenowy, tak do 10tys.
[right][post="8892"][/post][/right][/quote]
Przy tej odległości wskazane cos 50" lub więcej.
Polecam plazmy Panasonic TH-50PV60E , ew. TH-50PV600.
Cena nieco ponad 10000 zł. Moim zdaniem warto.
pozdrawiam
Gatar

Edytowane przez Gatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...