Skocz do zawartości
Squallik

ASTER HD, PVR, VOD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Basic (Analog) , zastanawiam się nad zmianą na Basic+ + HD Pack + PVR. Jeżeli posiada ktoś taki pakiet , czy może napisać jak działa , jaka jest jakość obrazu , czy są jakieś problemy z odbiorem lub sprzętem itp. Ogólnie w paru słowach. W sumie już rok jest dostępne HD w ASTER , jak wypada w stosunku do konkurencji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo na forum:) Zastanawiam sie nad rezygnacja z N i wzieciu dekodera z Astera. Hamuje mnie tylko fakt ,ze dalem N za darmo 400 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Posiadam Basic (Analog) , zastanawiam się nad zmianą na Basic+ + HD Pack + PVR. Jeżeli posiada ktoś taki pakiet , czy może napisać jak działa , jaka jest jakość obrazu , czy są jakieś problemy z odbiorem lub sprzętem itp. Ogólnie w paru słowach. W sumie już rok jest dostępne HD w ASTER , jak wypada w stosunku do konkurencji ?

Szybki dekoder, bardzo dobra jakość kanałów, bardzo dużo kanałów HD chociaż nie ma wszystkiego. Ogólnie tylko cena nie jest atrakcyjna ale sam produkt jak bym kupił. Szczególnie dekoder PVR jest szybki i to jest fajne. Aha, jak wyżej: było na forum. Poszukaj opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola , hola z tą ceną.

W trybie indywidualnych negocjacji można wynegocjować super ofertę cenową.

Zdecydowanie najlepsza HD dawka na rynku.

Brak MGM i TVP HD.

Resztę mam czyli wszystko co na rynku HD PL. Kilkanaście kanałów.

Np. POLSAT SPORT HD a tamże w HD Wimbledon właśnie się rozgrywa.

Polecam ASTER PVR HD zdecydowanie .

W zasadzie z Historu Channel HD czy NG HD nie wychodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :) Jak wygląda sprawa z awaryjnością, szczególnie dekoderów. Często aktualizują soft i czy coś konkretnego zmiany wnoszą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd my mamy coś wiedzieć o awaryjności ?

Dane zapewne utajnione są w centrali. U mnie nic się nie zepsuło.

Pamiętaj, że często konkurencja podstawia osoby które rozpisują się o awaryjności.

Na szczęście problem wystepuje śladowo w kablach bo mają rejonizację i żadko można na bloku spotkać ofertę kilku kablówek.

Updaty sie robią same.

Sprzęt bezobsługowy.

Komunikator działa. VOD działa. Hasłowanie kanałów działa. PVR działa.

Jestem b. happy.

Zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popsuć się może wszystko ale zawsze można wymienić/naprawić.

Jakbym miał dojście do kabla to też bym kupił Aster. Właśnie dla History Ch!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Są tam zajefajne treści HD.

Podobnie jest w NG HD.

Bo po co mi:

MTV HD/FilmBox HD/ C+ HD/ C+ SPORT/ POLSAT SPORT HD/ N-SPORT HD/ LUXE HD/ EURO SPORT HD, HBO HD

jak tego nie oglądam !

No może godzinę na kwartał.

Już jakiś czas temu wszedłem w okres "konsumpcji HD.

Sprzętem się obstawiłem. Konwertować na PS3 mi się już nie chce.

Inna u mnie faza fascynacji HD.

KONSUMPCJA.

Jest już możliwa.

Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hola , hola z tą ceną.

W trybie indywidualnych negocjacji można wynegocjować super ofertę cenową.

Zeby oferta była atrakcyjna cenowo, to trzeba wytargowac cenę o 50% niższą od standardowych.

Mi się to nie udało, dlatego myslę o N-ce, ktora ma wiecej programów HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj o niby "moolti-room" na kablu.

Analog możesz rozprowadzić na kilka na TV.

Bez dopłat.

Na głównym oczywiście wersja cyfrowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;-)

sam pracuje w Aster więc jak ktoś by miał jakieś pytania czy chciał sobie zamówić hd pvr czy cokolwiek innego prosze o telefon lub sms na 694819945, ewentualnie wiadomość na PW. chętnie pomogę, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-)

sam pracuje w Aster więc jak ktoś by miał jakieś pytania czy chciał sobie zamówić hd pvr czy cokolwiek innego prosze o telefon lub sms na 694819945, ewentualnie wiadomość na PW. chętnie pomogę, pozdrawiam

u mnie na klatce takich ogłoszeń jest po 5 na pietro(kazde od innego komiwojażera), to samo u mamy, zreszta gdzie człowiek nie pójdzie i jest tam aster, to takich ogłoszeń mnóstwo.

A jesli chodzi o cene, to aster jest wyrwany z kosmosu. Ceny maja super chore. Mozna nawet parafrazować hasło pewnej sieci rtv-agd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zeby oferta była atrakcyjna cenowo, to trzeba wytargowac cenę o 50% niższą od standardowych.

Mi się to nie udało, dlatego myslę o N-ce, ktora ma wiecej programów HD

u mnie na klatce takich ogłoszeń jest po 5 na pietro(kazde od innego komiwojażera), to samo u mamy, zreszta gdzie człowiek nie pójdzie i jest tam aster, to takich ogłoszeń mnóstwo.

A jesli chodzi o cene, to aster jest wyrwany z kosmosu. Ceny maja super chore. Mozna nawet parafrazować hasło pewnej sieci rtv-agd.

dokładnie!

chciałem przedłużyć umowe i wziąść opcje cyfrowa z HD PVR VOD i cena mnie zabiła, zrezygnowałem i wziołem N ZA NIEBAGATELNĄ 1/3 CENY MAM WSZYSTKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kumpla pobawiłem się PVRem od Aster i muszę powiedzieć, że ten sprzęt robi bardzo dobre wrażenie.

Na wiosnę przyszłego roku zmieniam mieszkanie i tam gdzie się przeprowadzam jest Aster (a chyba jest problem z zakładaniem ind. anten sat, zbiorczej instalacji sat chyba też nie ma) i pewnie będę rozważał umowę z Aster.

Może do wiosny pójdą po rozum do głowy jeśli chodzi o ceny.

Kto jest producentem tego sprzętu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firma Kaonmedia :rolleyes:

Ja ze swojej Asty dzierżawię dekoder HD Kaona i jak dla mnie to badziew. Oczywiście może być tak, że po prostu jest badziewne oprogramowanie, natomiast ergonomia obsługi plus ilość błędów poraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej Asty dzierżawię dekoder HD Kaona i jak dla mnie to badziew. Oczywiście może być tak, że po prostu jest badziewne oprogramowanie, natomiast ergonomia obsługi plus ilość błędów poraża.

Ale czy funkcjonalność i oprogramowanie (poza brakiem opcji nagrywania) jest inna niż w wersji PVR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej Asty dzierżawię dekoder HD Kaona i jak dla mnie to badziew. Oczywiście może być tak, że po prostu jest badziewne oprogramowanie, natomiast ergonomia obsługi plus ilość błędów poraża.

No właśnie czytałem, że większość opinii o dekoderach w Aster są negatywne. Możliwe że to się zmieni jak będzie pojawiać nowe oprogramowanie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie kumam :)

Jaka większość opinii?

Chociażby w tym wątku są bardzo pozytywne opinie (vide to co napisał Gmeru).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo tu Klik oraz Klik . Róże są problemy restarty dekodera, scałowanie obrazu, problemy z oprogramowanie itp. Jest spora liczba negatywnych opinii ale są też pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...