Skocz do zawartości
KmiN

Gry Full HD

Rekomendowane odpowiedzi

Elonzo ;)

Mam pytanie do Was, które gry są na ps3 w technologii Full HD?

Jestem zainteresowany kupnem PS3, ale nie wiem jakie gry do tego dokupić na początek w przyzwoitej cenie.

Obecnie interesują mnie:

Grid, Skate, NBA (2k7 ??), Killzone 2, NFS (tylko który? ;D), MOH Airborne albo jakiś COD?, Gran Turismo 5 Prologue, DIRT, Fight Night Round 3, GTA IV.

Oczywiście to nie są wszystkie i jak pewnie zauważyliście są raczej tanie. Chciałbym oczywiście coś droższego jak np. 50 Cent, Naruto Ultimate Ninja Storm, Wanted, Wheelman i najbardziej WWE SmackDown vs. Raw 2009.

Tylko nie wiem jak szukać gier full gd, na co konkretnie patrzeć i jak mądrze wydać pieniądze, żeby potem nie żałować. Na PC to często ściągnąłem demo i extra, a tutaj w ogóle się nie znam, dlatego proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko i konkretnie: na ps3 również masz dema - wystarczy, że odwiedzisz psstore.

Jeśli chodzi o to czy są gry "full hd" to odpowiedź brzmi - nie bardzo (a raczej jest ich niewiele i są to właśnie gry dostępne wyłącznie na psstore ).

Znakomita większość gier "śmiga" w 720p (w opcjach konsoli można wymusić upscal do 1080p)

Informacje o tym w jakiej rozdzielczości pracuje dany tytuł znajdziesz na tyle pudełka.

To tyle.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wątpliwości - wal śmiało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry to masz kupować dobre a nie patrzeć na cenę i "FullHD". Rozdzielczość olewaj-miodu szukaj. Killzone2( zwłaszcza w multi), Uncharted, WipeoutHD, Ratchet&Clank, Bioshock, MGS4. Na początek powinny wystarczyć by zasmakować PS3. Dema gier można ściągać z Playstation Network.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...