Skocz do zawartości
kubik2000

co kupić za 6tyś??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przeglądam, czytam i zamiast wiedzieć coraz więcej , mam coraz większy "mętlik" w głowie. Poszukuję tv Full HD 46 cali tak do 6 tyś. Proszę o rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

przeglądam, czytam i zamiast wiedzieć coraz więcej , mam coraz większy "mętlik" w głowie. Poszukuję tv Full HD 46 cali tak do 6 tyś. Proszę o rady.

Za 6k? Dużo wódki, wtedy jakość obrazu traci na znaczeniu :(

Mam plazme panasonica (PZ80) i sobie chwalę, ale wisi bokiem do okna i oglądam głównie wieczorami. W takich warunkach i do obrazu czasem SD czasem HD (ale nie podłaczałem ani komputera ani konsoli) mogę polecić. Następców tej linii nie widziałem w akcji więc się nie wypowiem.

Napisz cos więcej o pomieszczeniu i źródłach zanim Cię koledzy zjadą, że za mało danych podałeś :)

(Tak, wiem, że to wątek o LCD Sony :) )

Edytowane przez silver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silver666 no i? Pytanie mało sprecyzowane i nie ma nic napisane, czy ma jakieś preferencje plazma /lcd producent etc.

Jeśli plazma to nie może być silnie nasłoneczniony pokój- w dzień ciężko będzie się oglądać. Nie wiem jak sobie radzą te nowej generacji, ale przy starszych nie zalecało się pracy jako pulpit komputera (chodzi o dłuższą pracę).

LCD gorsza czerń od powyższych, ale jeśli matryca jest matowa to nie ma problemów z nasłonecznionymi pomieszczeniami, jeśli sony to w tej cenie według mnie najlepszy będzie w5500 (test na forum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi Ci o LCD Sony, a raczej o to chodzi skoro jest napisane w tym dziale tak na logikę biorąc, to bez podania do czego ten telewizor miałby służyć to jak na taki uniwersalny też bym teraz zastanowił się nad W5500. Najlepiej byłoby gdybyś na żywo zobaczył ten model ale znajdziesz też dużo testów na sieci, na przykład tu na forum, gdzie możesz zobaczyć nie tylko co może Ci on zaoferować, BE3, 100 Hz czy inne takie, ale również ocenić obraz ze zdjęć. Jeśli bardziej sprecyzujesz swoje wymagania to może znajdzie się coś jeszcze godnego uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...