Skocz do zawartości
samir

LG 50PS3000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie, jakie są wasze opinie o tym telewizorze, czy może jest ktoś, kto miał już okazję zapoznać się z nim w domowym salonie. Jak z taką przekątną i parametry, to uważam że cena jest naprawdę super. Chodzi mi głównie o odbiór kanałów SD, DVD, gry oraz filmy(w większości divx) z komputera. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Dzisiaj jeszcze w saturnie zainteresował mnie model Samsunga PS50B530, w zasadzie takie same parametry i taka sama cena, natomiast dużo atrakcyjniejszy wygląd, chociaż jak wiadomo, to rzecz gustu.

Może o tym modelu ktoś się wypowie?!

Ach tam, widzę, że jeszcze nikt nie zdążył nabyć żadnego z tych modeli. Ja po długich przemyśleniach zdecydowałem się jednak na LG. Już zamówiony, dzisiaj jadę odebrać ze sklepu, napewno podzielę się ze wszystkim moimi odczuciami i miejmy nadzieje dobrymi wrażeniami.

Edytowane przez samir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No jest, nareszcie. Trochę to potrwało bo miałem problem z ratami, ale w końcu się udało. Niestety miałem jedynie dzisiaj okazję go przetestować, bo tak naprawdę to na stałe będzie podłączony za ok. 2 miesiące (czekam na klucze do mieszkania). W każdym razie podłączyłem go dzisiaj pod N-kę przez HDMI. O Menu itp. nie będę się wypowiadał bo podejrzewam, że niczym nie różni się od poprzednich modeli. Co do jakości obrazu ogółem, to na 10 punktów dam 9,5, dźwięk 8, no bo czego można oczekiwać po głośnikach w telewizorze. Jeśli macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem. Najważniejsze, że jestem bardzo zadowolony.

Widzę że pytań też nikt nie ma. :);)

Edytowane przez samir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

właśnie się zastanawiam czy kupić sobie LG50PS3000, ale dużo ludzi mówiło mi że w LG po jakimś czasię wpalają się w powierzchnie i masz cały czas w rogu np. tvp1, dla tego zastanawiam się nad Panasonic TX46S10, jest tylko 300zł droższy.

Mówili mi to w różnych salonach. W salonie też nieźlę ciepło szło od tego LG, teraz w lecie to pewnie nieźle ciepło.

Jaka jest twoja opinia na ten telewizor?

Bocian18

No jest, nareszcie. Trochę to potrwało bo miałem problem z ratami, ale w końcu się udało. Niestety miałem jedynie dzisiaj okazję go przetestować, bo tak naprawdę to na stałe będzie podłączony za ok. 2 miesiące (czekam na klucze do mieszkania). W każdym razie podłączyłem go dzisiaj pod N-kę przez HDMI. O Menu itp. nie będę się wypowiadał bo podejrzewam, że niczym nie różni się od poprzednich modeli. Co do jakości obrazu ogółem, to na 10 punktów dam 9,5, dźwięk 8, no bo czego można oczekiwać po głośnikach w telewizorze. Jeśli macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem. Najważniejsze, że jestem bardzo zadowolony.

Widzę że pytań też nikt nie ma. :):mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych wypalanych znaczków tvp1 itp. to coś w tym prawdy jest, ale to się będzie działo na każdej plazmie, podobno jest jakiś sposób jak się tego pozbyć, albo przynajmniej zredukować, a czy się grzeje, no jasne, że się grzeje, bo czym była by plazma bez grzejnika, który daje nam ogrzewanie na zimę :) A tak na serio, to przejdź się po jakiś sklepach i sam się przekonaj, panas wcale nie bedzie gorszy w zawodach ocieplania domowego salonu. Piszesz, że upatrzyłeś 46" i 300 zł droższe od tego co ja kupiłem, a ja mam 50". Panas był dla mnie przekreślony z paru przyczyn: jak dla mnie za drogi i za każdym razem jak gdzieś przechodzę i patrze n panasa, to widzę jakąś dziwną "kaszkę" na obrazie, na LG tego nie mam. Co do opinii, hmm, ciężko mi się do końca wypowiedzieć, bo jak już pisałem, póki co nie jest on na stałe podłączony, gdyż jeszcze się nie przeprowadziłem. Miałem jedynie okazję pobawić się nim tylko 1 dzień a w zasadzie to może ze 2 godziny, ale i to mi wystarczyło, bo dla mnie wszystko jest git. A jeśli panas to miałem na oku g10, ale to jeszcze inna półka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...