Skocz do zawartości
goljat

brak kanałów bbc - możliwośc zerwania umowy bez opłat?

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

od ok. tygodnia nie mam kanałów bbc w CP (bbc entertainment, bbc lifestyle, bbc knowledge, bbc cbeebies). Przyznam szczerze, że jestem tym faktem niepocieszony, bo lubię te kanały oglądać, żona także. Na początku wyłączały się ok. 16, teraz nie ma ich wogóle (antenę mam ustawioną prawidłowo) . Wyczytałem w internecie, że sygnał jest zakłócany z terenu Iranu, ale pani na infolinii "nietsety nie wie ile to może potrwać", na stronie polsatu też nie ma żadnych informacji. W związku z tym ciekaw jestem, czy mogę rozwiązać umowę bez konsekwencji z powodu niedotrzymania warunków umowy przez CP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kontaktowałeś się z BOK w tej sprawie ???

tak, pani na info powiedziała, że "są to przyczyny od nich niezależne i nie wie ile to może potrwać", teraz np miałem bbc przez ok. 30 min z zacinaniem dźwięku i obrazu i juz nie ma wogóle. Na moje pytanie czy mogę rozwiązac umowę odpowiedziała "wie pan trudno mi cokolwiek powiedzieć bo nie wiem jak to zakwalifikować....." paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim odczuciu są to podstawy do tego aby wypowiedzieć umowę CP ;) czasami zdarza się że danego kanału nie ma kilka godzin (maks 1 dzień) z przyczyn technicznych ale po tym czasie wszystko wraca do normy tydzień to już gruba przesada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co więcej, powiedziano mi, żebym "dowiadywał się co jakiś czas na infolinii co i jak", a ja nie zamierzam tracić pieniędzy na wydzwanianie do nich i czekani będąc 54 w kolejce i słuchanie "przewidywany czas do rozpoczecia rozmowy jest większy niz 5 minut".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ! Brak kanałów BBC z pakietu CP . Widać że to zaczyna być standardem , szkoda tylko że w reklamach o częstych zwiechach nie informują ;) Ja też przeważnie tylko to oglądam i dlatego mam CP a nie np N czy C+ . Może czas na opcje - zmiana operatora ?

Edytowane przez allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka kanałów BBC nie nadawała w związku z zakłóceniami z Irańskiego satelity. Dostęp do internetu + google i wszystko wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...