Skocz do zawartości
wiliams1984

Jaki kupić telewizor 42cale ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie chciałbym zakupić do siebie tv lcd lub plazmę o rozmiarze 42cale tak do 3000zł. Nie znam się na tym za bardzo i prosił bym o poradę i podesłanie paru modeli godnych polecenia :rolleyes: Dzięki śliczne i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my nie znamy sie na tym, czy ogladasz TV SD, TV HD, filmy DVD, filmy BD, DivXy z komputera czy moze jestes zapalonym Graczem... Kazdemu wedlug potrzeb - tylko sie doprecyzuj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie, to LCD odpada, kup nowego Panasonica 42V10 i będziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne tylko że on ponad 5000 kosztuje a nie 3000.... telewizor głównie pod jakąś cyfre + hd jak najbardziej a divxy z kompa również :) Proszę naprawdę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli 42", wystarczy 42X10 (wersja "Y" ma tuner MPEG4), ale lepiej dorzucić do 42G10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to jest tak... mój kolega potrzebuje telewizor i jemu tam wielki szał nie jest potrzebny tylko żeby to miało ręce i nogi i podejrzewam że do 3000 coś konkretnego się znajdzie... On rozglądał się za tv LG 42" lf2510...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już coś doradzać w tej cenie, to niech chociaż Kolega się nie cofa - proszę FULL-HD w cenie do 3000 pln.

http://www.ceneo.pl/1507792

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie PANASONIC'a PZ8 to cofanie się wstecz! Jeżeli ja miałbym coś polecać do 3000zł, dodatkowo sport na C+ i DivX'y to polecam LG 42PQ6000(ten TV ma wbudowane odtwarzanie DivX'ów z polską czcionką przez USB!!!).

POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupowanie PANASONIC'a PZ8 to cofanie się wstecz! Jeżeli ja miałbym coś polecać do 3000zł, dodatkowo sport na C+ i DivX'y to polecam LG 42PQ6000(ten TV ma wbudowane odtwarzanie DivX'ów z polską czcionką przez USB!!!).

POZDRAWIAM SERDECZNIE

Kupowanie LGPQ6000 to dopiero cofanie się w czasie do rozdzielczości matrycy wynoszącej 1024x768 :D:):lol: Panasonic PZ8 w teście zdobył 91/100 http://alatest.co.uk/reviews/tv-reviews/pa...o3-56995364,33/ więc jest urządzeniem godnym polecenia do kwoty 3000zł ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupowanie PANASONIC'a PZ8 to cofanie się wstecz!

;) ... a cofałeś się kiedyś do przodu ? :D

PZ8 w tej cenie to optymalny wybór dla HDManiaka - Forum DivX chyba ma inny adres .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic ma wejście D-SUB i 2x HDMI więc nie ma żadnego problemu z podłączeniem laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :rolleyes: Chciałbym ponowić temat bo telewizorek chciałbym sobie kupić na święta hehe Możecie coś doradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam od niedawna P42S10E, bardzo polecam ten telewizor, chociaż na forum wyczytałem że czasami niektóre z tych telewizorów jakoś szumią lecz u mnie na szczęście nie występuje nic takiego, nie stwierdzam obecnie żadnych wad, dodatkowo obecnie Panasonic ma promocję i po zarejesrowaniu się przez internet gwarancja jest przedłużana na 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czym się różni ten Panasonic 42s10 od 42g10 ??

między innymi s10 ma rozdzielczośc ruchomego obrazu 900 linii a g10 1080lini ma również większy kontrast oraz jeszcze kilka pewnie niezauważalnych gołym okiem róznic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak żeby było łatwiej który mam wybrać ?

to tylko do Ciebie należy podjęcie takiej decyzji, ten g10 jest lepszej klasy, najlepiej porównać oba modele na żywo w jakimś sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...