Skocz do zawartości
andresn50

Cadillac Records

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowi Koledzy.

Bardzo podoba mi się ten film i chciałbym zakupić go w wersji blu-ray, oczywiście jak najtaniej :rolleyes: .

U anglików jest do kupienia za 15 funciaków, ale problem w tym, że wersja jest z polskim lektorem, ale bez polskich napisów.

Czy ktoś ma to wydanie, może jednak są tam nasze napisy ?

http://www.dvd.co.uk/DVD/Cadillac-Records-...331/product.htm

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo was przepraszam, nie zauważyłem przed wysłaniem tego postu, że premiera w Anglii dopiero w lipcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według:

http://www.dvdtimes.co.uk/content/id/70660...ac-records.html

Film ma polskie napisy. Niestety może to być tytuł którym żegnamy się z polskimi napisami w sklepach w Anglii (na szczęście tylko w przypadku wydań Sony). Nie znam powodu ich zniknięcia, ale od pewnego czasu nowe tytuły dostępne w Anglii mają już coraz rzadziej polską wersję językową. W zapowiedziach do września nie znalazłem innego tytułu posiadającego polskie napisy.

Może jakaś dobrze zorientowana osoba wie co jest powodem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Znam powód znikających napisów z angielskich wydań.

Imperial oraz inni dystrybutorzy wydają duże pieniądze na licencje. Chcą zarobić, więc starają się by wydania były z polskimi tylko w Polsce.

Ponieważ każdy na forum marudzi że drogo i kupi w UK AU itp. Więc prawdopodobnie winni jesteście sami. Ja kupuję w Polsce. Wczoraj kupiłem Madagaskar 2 za 54 zł. Scan paragonu z MM wstawię później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powracam z pytaniem czy ktoś z was ma film z UK i może autorytatywnie potwierdzić obecność polskich napisów, film na amazonie ma cenę 9.98.

Bardzo jestem zainteresowany zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, na thehut 8,93 , błagam o szybką podpowiedź :)

tak posiada polskiego lektora i polskie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ każdy na forum marudzi że drogo i kupi w UK AU itp. Więc prawdopodobnie winni jesteście sami. Ja kupuję w Polsce. Wczoraj kupiłem Madagaskar 2 za 54 zł. Scan paragonu z MM wstawię później

No jasne, klienci wszystkiemu winni.

Jak w kraju będzie oferta BD w zbliżonych cenach do twojego zakupu, to nikt nie będzie kupował za granicą.

Ile jeszcze w kraju kupiłeś filmów za 54 złote, a ile za 99-119zł?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...