Skocz do zawartości
axl2000

Hancock z allegro za 49zł

Rekomendowane odpowiedzi

A więc nabyłem dzisiaj droga kupna na allegro Hancocka za 49zł, odebrałem osobiście, zapłaciłem owe 49zł i wróciłem z filmem do domu.

Zdziwiłem się, jak z tyłu, tam gdzie powinien byc kod kreskowy zobaczyłem napis NIE DO SPRZEDAŻY DETALICZNEJ. Morał? Jest to wersja dodawana do jakiejś gry na PS3 (coś o tym było głośno).

No nic, nie będę już się ze sklepem o to kłucił, ważne, że wydanie jest pełne.

FILM: Mocno średni z plusem, do obejżenia raz na 2-3 miesiące dla przypomnienia. Sama historia jest strasznie naciągana i opowiedziana bardzo skrótowo. Razi jakość efektów specialnych i CGI. Widac cięcia w budżecie filmu :) Ale mimo to film wciąga, to zasługa głównie W. Smitha, zagrał bardzo dobrze, strojenie min, specyficzny głos. No i bardzo dobre zakończenie filmu wraz z otaczającą muzyką, bardzo mocny punkt filmu dla mnie. Osobiście daje 7/10

OBRAZ: Referencyjny nie jest, niestety jest bardzo ciemny, ale to zamierzenie reżysera, gdzieniegdzie także pojawia się ziarno. Oprocz tego obraz ostry, drugi plan ok, kolory poprawne, dla mnie mocne 8/10 gdyż ziarno mi nie przeszkadza.

DŹWIĘK: Niesety nie mam możliwości odsłuchu wersji HD dźwięku (Dolby True HD) ale to co szło z moich głośników (DD 5.1) niczym mnie nie wgniotło w fotel. Od jakiegoś czasu dźwięk porównuje do otwierającej sceny QoS i tu niestety nic takiego nie usłyszałem. Dźwięk jedynie poprawny, brak głebi, cichy, brak przestrzeni. Poporstu jest. Ratuje go ostatnia scena gdzie muzyka zaczyna mieć troszkę "mocy". 6/10

DODATKI: Jest kilka kilkunastomintowych dodatków opisujących jak kręcili film, co było zamierzeniem reżysera itd. Jest wyjaśnionych dużo rzeczy których nie dostrzega się w filmie jeśli skupia się tylko na Willu. (np. pamiątki jego ex ukochanej w domu)

Film dostępny jest w 2 wersjach, wersji kinowej 92 minuty oraz wersji z lekko zmienionymi scenami i dodanymi paroma fragmentami (102m). Zmiany sa kosmetyczne, jednakże na + (wersja kinowa - "You jackass", wersja dłuższa - "you asshole" itp.) Oczywiście jest lektor oraz PL napisy.

Ogólnie moim skromnym zdaniem warto, jestem osoba która nie sprawdza jaki jest bitrate, ile MB/s itp. Obraz mi sie podoba, dźwięk też to jest dobrze i o tym pisze (lub nie). Za 49zł jeśli dostaniecie ten film w takim wydaniu to bierzcie bez zastanawiania się, daje dużo popcornowej frajdy do oglądnięcia ze znajomymi wieczorkiem przed domówką.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dłużej wersji zaraz na początku - jakieś 10 minut jest dodana scena, gdzie Smith sprowadza sobie panienkę do domu, i w momencie jak dochodzi, przestrzeliwuje sufit swojej przyczepy spermą ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jest cos takiego, ostro jedzie

co do gustu, tu chyba nie chodzi o gust tylko dno filmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za49zł można nabyć : ) To podobno sytuacja jak z Helikopter w Ogniu dodawanym do gry. Jak zwykle Polacy kombinują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...